PaedDr. Drahomíra Jucovičová

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše nakladatelství začalo vydávat publikace k problematice specifických poruch učení a chování (poruchy pozornosti, hyperaktivita) v roce 1996 a vydává je dodnes. Dále tvoříme originální trodimenzionální didaktické pomůcky zejména pro český jazyk, které významným způsobem usnadňují učení. Mezi naše novinky patří i výukové koberce – např. gramatický rozcestník Putování pouští, který vede děti i dospělé (např. cizince) ke správné „cestě“ při volbě gramatického pravidla.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Naše nakladatelství působí na trhu od roku 1996, nabídka se stále aktualizuje a rozšiřuje. Nabízíme celou řadu publikací k problematice specifických poruch učení a chování pro rodiče i učitele, didaktické pomůcky zejména pro český jazyk a další. Jsme autorkami těchto publikací a pomůcek, problematikou specifických poruch učení a chování se samy aktivně zabýváme (jsme psycholožky, speciální pedagožky, učitelky).

O našich produktech

  • publikace zaměřené především na problematiku specifických poruch učení a chování, ale i předškolní přípravy, efektivního učení apod.
  • pomůcky pro český jazyk (trojdimenzionální interaktivní pomůcky s vizualizací gramatických pravidel, Kufřík 1. pomoci v českém jazyce, miniaturní bzučák, hmatová destička, interaktivní učebnice)
  • interaktivní učebnice českého jazyka – šanony s manipulativními pomůckami (celkem 5 dílů)
  • výukové koberce (Gramatický rozcestník, Slovní druhy, Emoce, Matematika)
  • pomůcky pro čtení – zábavné čtecí záložky s výřezem: autíčko (z plastové fólie – včetně návodu pro děti i dospělé), kočárek, lodička, parník (barevné obrázky na polaminovaném kartonu)
  • pomůcky pro matematiku (barevné hranoly s metodikou, výukový koberec Hravá matematika)
  • materiály pro předškolní děti (Až na vrchol pyramidy, Portfolio předškoláčka, sada pěti plakátů Z předškoláka školákem)
  • plakáty (Styly učení a strategie učení, sada pěti plakátů Z předškoláka školákem)

Naše trojdimenzionální interaktivní pomůcky pro český jazyk  jsou na trhu jediné – využívají vizualizace (vyjádření gramatických pravidel obrázky), zapojení více smyslů (zrak, hmat), vlastní aktivity i originality pomůcek – to vše vede k efektivnímu osvojování české gramatiky. Efektivních strategií učení využívají i naše interaktivní učebnice – jedná se o šanony s kapsami, v nich jsou metodické listy, pokyny pro děti a celá řada pomůcek , které lze využít pro činnostní učení (vyvozování pravidel dětmi, propojení s manipulací a vizualizací, třídění, přiřazování apod.). Výukový koberec  Gramatický rozcestník názorně vede ke správnému postupu při aplikaci gramatických pravidel, přitom využívá více smyslů (zrak, sluch, hmat), propojení s pohybem, ale zejména vlastní aktivity – to vše přitažlivou formou. Děti putují po koberci „pouštní krajinou“ a učí se správné aplikaci gramatických pravidel. Součástí koberce je metodický list. Podívejte se na další naše originální produkty!

Kontaktní údaje

PaedDr. Drahomíra Jucovičová
Dušní 928/1
11000  Praha
Česká republika
61019879
DIČ

Kontaktní osoba

PaedDr. Drahomíra Jucovičová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.