Ondřej Vrbka

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Společnost AcousticDesign® byla založena, aby propojila originální a vysoce kvalitní prvky portugalské značky JOCAVI® s českým trhem. Nabízíme velmi pestrou nabídku akustických panelů pro co nejlepší profesionální i domácí audio. Díky svému nadčasovému designu oživí a výrazně promění prostor a jeho atmosféru. Tyto akustické prvky se velice snadno aplikují  na stropy, či stěny a nabízí celou řadu jak estetických, tak technologických řešení.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping

O naší firmě

Jsme společnost, která se zabývá profesionální zvukovou a akustickou technikou již od roku 1999. Tato dlouhodobá praxe v oboru nás naučila klást vysoké nároky na vybavení a služby zákazníkům. Vysoký standard na kvalitu a efektivitu přinášíme nyní i v oblasti akustických prvků. Za důležité vnímáme i estetické nároky daných prostor s důrazem na detail a atmosféru, originální, atraktivní i netradiční design, který však koresponduje s představami a životním stylem klienta, prostor pro kreativitu a radost z naší práce, která je zároveň naším velkým koníčkem.

O našich produktech

AcousticDesign® přichází na český trh s čtyřmi různými značkami, které nabízí různorodá akustická řešení.

Stručný popis těchto značek: JOCAVI®ATP®AS® a IN®.

Značka JOCAVI® je proslulá vynikající kvalitou svých výrobků. Tato společnost se stala vedoucí značkou ve vývoji a výrobě vysoce kvalitních akustických panelů pro profesionální audio segment. Jedinečné difuzory vyrobené ze vzácných surovin a velmi účinné absorbéry na středním a nízkém frekvenčním pásmu jsou největšími a nejvýznamnějšími atributy značky. JOCAVI® je celosvětová referenční značka, která je dobře známá pro svou neustálou potřebou inovace. Její produkty jsou rozděleny do tří kategorií (difuzory, absorbéry a basové pasti).

ATP® Acoustic Treatment Pack. Cenově výhodné akustické sady s jednoduchou instalací. ATP® rozšiřuje nabídku skupinových akustických produktů společnosti JOCAVI® v oblasti s omezenějšími rozpočty. Značka ATP® obsahuje dvacet šest různých modelů. Obsahuje také snadno instalovatelné „pokojové balíčky“, které jsou nabízeny v několika typech a velikostech.

AS® Acoustic Shell se specializuje na projektování a stavbu akustických plášťů pro optimální difúzi v divadlech a koncertních sálech. AS®produktový segment je zaměřený na prodej nebo zapůjčování vysoce specializovaných akustických plášťů, které jsou navrženy v laboratořích JOCAVI®.

IN® INDUSTRIAL INSULATION – Společnost JOCAVI® přišla na trh s průmyslovou izolací ve stavebním a průmyslovém segmentu a učinila z této řady produktů specializované prvky, které se uplatňují ve výrobním průmyslu, velkých hangárech, halách, ve veřejné dopravě a sportovních stadionech.

ECOiso® je ekologická produktová řada, kde je pro výrobu použito výhradně 100% přírodních surovin, jako např. korku, kokosových vláken a dřevěných vláken. Recyklované materiály používané při výrobě přípravku Groutpaint® jsou vytvořené z papíru, novin, časopisů, textilu, obalů, lepenky, dřeva či skla. Recyklovatelné materiály těchto produktů se skládají ze dřeva z obnovitelných lesů, HIPS, PETG, EPS, polyesteru, tkaniny, keramiky a dřevotřískových desek. K lakování se používají ekologické barvy na vodní bázi s ekologicky neškodnými barvivy a komponenty bez aktivních rozpouštědel.

Kontaktní údaje

Ondřej Vrbka
Stará Březovská 2255
35601  Sokolov
Česká republika
03628752
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.