OLIVUM s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme prémiové extra panenské olivové oleje od nejlepších světových výrobců. Dovážíme olivové oleje pouze z rodinných farem, které dlouhodobě udržují vysoký standard kvality. Naši dodavatelé pravidelně získávají nejvyšší ocenění na mezinárodních soutěžích. Vybíráme produkty prémiové kvality oleje a výjimečného balení tak, aby každá láhev byla nejen pomocníkem v kuchyni, ale třeba i zajímavým dárkem.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Proškolení zaměstnanců
  • TOP kvalitu olivového oleje
  • Elegantní dárkové balení

O naší firmě

Specializujeme se na import a prodej prémiových extra panenských olivových olejů. Osobně známe naše dodavatele a ručíme za kvalitu dováženého zboží. Kromě samotného olivového oleje vám zajistíme také odbornou podporu, proškolení vašeho personálu, případně degustace ve vašich kamenných prodejnách. Zboží máme ve fulfilment skladu ve Zlíně a jsme připraveni jej expedovat do druhého pracovního dne.

O našich produktech

Prémiové olivové oleje, které dovážíme na český trh, pocházejí výhradně z rodinných farem, které vsadily na špičkovou kvalitu svých produktů. Olivový olej je vyráběn z oliv sklízených v říjnu, kdy olivy obsahují nejvíce vitamínů, antioxidantů a dalších zdraví prospěšných látek. Takový olivový olej má krémovou konzistenci, aroma se mění v závislosti na odrůdě a u výrazných olejů je typická hořkost a pikantnost. V naší nabídce si vyberete od jemných olivových olejů, až po ty nejsilnější a nejvýraznější s vysokým podílem polyfenolů. Budete překvapeni, jak odlišnou chuť a aroma má prémiový olivový olej ve srovnání s produkty ze supermarketu.

Kvalita těchto prémiových extra panenských olivových olejů je pravidelně ověřována na národních i mezinárodních soutěžích, kde naši dodavatelé každoročně získávají nejvyšší ocenění. Naše farmy dodávají olivový olej do nejvyhlášenějších restaurací včetně michelinských.

Při výběru dodavatelů neklademe důraz jen na samotnou kvalitu olivového oleje, ale také na design balení. Všechny naše olivové oleje mají elegantní láhve, mnohdy připomínající flakony parfémů. Vyberete si také z široké nabídky dárkového balení a tak vaši zákazníci mohou tento olivový olej použít i jako dárek pro přátele nebo obchodní partnery.

Kontaktní údaje

OLIVUM s.r.o.
Sedmdesátá 7055
76001  Zlín
Česká republika
08599084
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele OLIVUM s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty