NOVAK´S International s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Specialisté na on-line prodej drogerie a kosmetiky. V nabídce jsou značky známé z České republiky a také dovozové značky z Anglie za nízké ceny. Nabízíme drogerii, kosmetiku, dekorativní kosmetiku či zboží ze sortimentu dům a zahrada. Více než 100 odběrných míst v ČR a SR i možnost zaslání poštou.

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Distributor zejména zahraničního zboží firma NOVAK´S International s.r.o. působí na trhu již od roku 1992. Při dovozu zboží dbá firma NOVAK´S International o zboží kvalitní a současně atraktivní. O to, aby zákazník v široké nabídce nalezl jak výrobky solidního standardu takříkajíc “klasiky” vlasové kosmetiky, tak také výrobky luxusního charakteru a samozřejmě novinky.

Značka znamená pro zákazníka záruku kvality. To je důvod, proč jsou veškeré prodejní programy firmy v České republice řádně homologovány. Exkluzivita dovozce pak znamená výhodu přímého kontaktu s výrobcem umožňující rychlé zásobování trhu a okamžité reakce na poptávku a současně samozřejmě také přímou odpovědnost jak vůči velkoobchodnímu, tak vůči koncovému zákazníkovi.

Značkové zboží, které Vám naše firma nabízí, je zásadně zboží přímo od výrobců z Anglie. Jedná se o zboží kvalitní a o zboží mající příslušné Osvědčení o hygienické způsobilosti.

Z nabídky zboží na našem e-shopu si jistě vyberete vše pro čistou domácnost, kvalitní kosmetiku i něco navíc. Vše rychle, bezpečně a pohodlně.

O našich produktech

Kosmetika z Anglie
Lidé nejčastěji vyhledávají zahraniční zboží dovážené z Anglie, z Německa, z Rakouska i Itálie. My dovážíme kvalitní zboží známých a oblíbených značek především z Anglie. V naší nabídce najdete velké množství anglických výrobků nejrůznějších značek. A to, drogistické zboží, úklidové prostředky i kvalitní kosmetiku. Zákazníci často rozlišují kvalitu domácího zboží a zboží dovážené ze západu. Proto se snažíme našim zákazníkům vyhovět a například v nabídce pracích prášků, najdete i kvalitní německé prací prášky. S námi máte zahraniční zboží zejména z drogerie z dovozu na dosah ruky.

Drogerie z Anglie
Mezi oblíbené zboží patří značka Akolade, pod kterou najdete osvěžovače vzduchu, dále značka vůní, osvěžovačů i svíček Pan Aroma, to vše za úžasné ceny. Ve vlasové kosmetice máme produkty známých i méně známých značek, které jsou vhodné i pro profesionální použití. Značky Nova B5, Styleflex, Minuet Salon a další produkují vlasová tužidla, laky nebo gely na vlasy v profesionální kvalitě. Sprchové gely světových značek u nás najdete téměř za hubičku. Znáte třeba Creightons? Sprchové gely, mýdla a krémy Vás doslova pohltí svou ovocnou vůní, s nimi se budete cítit opravdu k nakousnutí. Turecké výrobky Dalan s olivovým olejem budou opečovávat a hýčkat Vaši pokožku i vlasy. Dětská kosmetika Vaše ratolesti určitě zaujme na první pohled. Hello Kitty, Bořek stavitel, Mimoni a mnohem víc, to vše ve formě sprchových gelů, mýdel, šamponů či vlhčených ubrousků. Dekorativní kosmetika zahrnuje několik značek, make-upy, řasenky, pudry, bronzery, korektory, stíny, balzámy na rty, ale také profesionální kosmetické kufry a kosmetické štětce. Z velkého množství stínových palet budou jistě všechny ženy nadšené. Čistící prostředky pro domácnost zahrnují mnoho zahraničních značek. Skvělé a velmi oblíbené čistící pěny Xanto z Anglie, prací prášky Ariel, Persil, Palmex, Rex apod., voňavé italské aviváže Coccolino atd. Prohlédněte si náš sortiment a určitě si najdete i svoje favority mezi zahraničním zbožím. Nenabízíme ovšem jen dovozové zboží, ale i tuzemské a slovenské oblíbené produkty známých kvalitních značek.

Kontaktní údaje

NOVAK´S International s.r.o.
třída 3. května 1279
763 02  Zlín-Malenovice
Česká republika
45478821
DIČ

Kontaktní osoba

Pavel Horalík

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.