Nicole Salibová (La Vela)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Rozpalte zájem vašich zákazníků s našimi přírodními svíčkami a vonnými produkty do domu, které osloví jak milovníky přírodního životního stylu, tak i ty, kteří hledají dokonalou vůni pro svůj domov.

Naše široká škála vůní zahrnuje relaxační levanduli, osvěžující pomerač, sladkou vanilku a mnoho dalších. Každý produkt je vyráběn s pečlivostí z přírodních esenciálních olejů. Spolupracujeme jak s kamennými prodejnami, tak s e-shopy. Marketingová podpora zaručena.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Ruční pečlivá výroba
  • Rychlá komunikace
  • Velký výběr vůní a produktů

O naší firmě

Naše podnikatelská cesta začala v roce 2022, kdy jsme se jako mladý pár rozhodli vybudovat svou vlastní společnost. Už od samého začátku jsme si zakládali na osobním kontaktu s našimi zákazníky a proto jsme se pravidelně účastnili jarmarků. Tyto akce nejenže umožnily našim zákazníkům blíže se seznámit s našimi produkty, ale také nám poskytly cennou zpětnou vazbu a příležitost sdílet naše podnikatelské dobrodružství přímo s nimi.

Svíčky a vosky do aromalampy byly našimi prvními produkty, které jsme nabízeli. Postupně jsme rozšířili sortiment o osvěžovače do vzduchu a maxi velké svíčky, které oslovily i ty nejnáročnější zákazníky.

S hrdostí můžeme říci, že zájem o naše produkty na jarmarku neustále roste, což nás motivuje k dalšímu rozvoji a inovacím.

O našich produktech

BESTSELLERY

Produkty, které nesou název RELAX se staly nejžádanějším bestsellerem celé historie La Vela. Tyto produkty jsou synonymem pohody díky přírodnímu esenciálnímu oleji citronové trávy, který je obsažen ve všech našich variantách.

Mezi sezónní oblíbence patří také svíčka Kořeněný sen a Vánoční hvězda, které dodávají domovu nezapomenutelnou atmosféru.

PŘÍRODNÍ SVÍČKY A VELKÉ SVÍČKY 

Pyšní se dlouhotrvajícím plamenem a maximálně intenzivní vůní.

VOSKY DO AROMALAMPY

Nabízejí různorodé vůně, které rozveselí každý interiér.

OSVĚŽOVAČE VZDUCHU

Dodají domovu svěžest a příjemnou atmosféru. Sladká pohoda připomene vůní právě upečeného dezertu a Tropická energie vás zavede do letní pohody a exotické dovolené.

Kontaktní údaje

Nicole Salibová (La Vela)
Němčany
68401  Slavkov u Brna
Česká republika
17976898

Kontaktní osoba

Nicole Salibová

Nicole Salibová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.