Nicholas Nazarčuk (Phoneparts.cz)

Shoptet Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zabýváme se zejména prodejem náhradních dílů pro iPhone. V naší nabídce naleznete displeje pro iPhone, baterie pro iPhone, home buttony, power buttony, nabíjecí konektory Lightning a další flex kabely, lepítka a nářadí pro opravu iPhone. Dále také nabízíme pouzdra a tvrzená skla pro iPhone, Samsung, Huawei a Xiaomi.

Spolupracujeme zejména s menšími servisy a samostatnými opraváři mobilních telefonů, kterým poskytujeme v případě potřeby i konzultační služby.

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Jsme na trhu už od roku 2014 a od té doby jsme prodali tisíce náhradních dílů. Naším základním cílem je spokojený zákazník, který vždy dostane kvalitní produkt, co nejrychleji a za rozumnou cenu. Máme bohaté zkušenosti s opravami iPhone, a proto jsme pro naše zákazníky i informační oporou při opravách jejich mobilních telefonů.

O našich produktech

Nabízíme flex kabely, baterie a displeje pro iPhone. Naše výrobky prochází důkladnou kontrolou kvality. Například u displejů máme nulovou toleranci k vadným pixelům a přísně hlídáme i další možné nedostatky. Díky tomu naši zákazníci dostanou vždy to, co očekávají, a tak nemusí řešit žádné reklamace, které by oddalovaly opravu jejich iPhone. Mohou se na nás díky tomu spolehnout i menší servisy a živnostníci, kteří od nás dostanou rychle displej, který potřebují a díky tomu mohou průběžně doobjednávat dle potřeby s jistotou stálé kvality.

Kontaktní údaje

Nicholas Nazarčuk (Phoneparts.cz)
Vaculíkova 527/4
63800  Brno – Lesná
Česká republika
03139794

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.