nanoSPACE s.r.o. (nanoSPACE)

Shoptet Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

 

Nabízíme k prodeji české výrobky z nanovláken – naše vlastní výroba.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

V nanoSPACE jsme nejen alergici, kteří se rozhodli pomoci dalším alergikům, jsme také inovátoři, kteří věří, že komfort a 100% účinnost jde dohromady. Inspirovali jsme se přírodou a pomocí nanotechnologií jsme vyvinuli jako první na světě bariérové povlaky s nanovlákennou membránou. Dnes vyrábíme nejen povlaky, ale i povlečení, prostěradla, přikrývky a polštáře, které jsou dokonalou ochranou před roztoči a jejich alergeny.Vyrábíme také roušky a šátky s nanovlákny. Vzhledem k tomu, že sami jsme alergici, vyvinuli jsme naše produkty tak, aby nejen fungovaly, ale zároveň se v nich i dobře spalo.

Mimo naše produkty najdete na eshopu také další potřeby pro alergiky a astmatiky. Jako jedni z mála prodáváme nano respirátory a nano filtry od českých výrobců. Veškerá výrobní část našich produktů je vyráběna v České republice. Výhradním dodavatelem nanovláken je česká firma. Díky spolupráci s touto společností dochází k neustálému zlepšování technologických postupů a tím i kvality výrobků.

Vzhledem k tomu, že je společnost nanoSPACE s.r.o. výrobcem a zároveň distributorem, jsou zkráceny dodací lhůty na minimum. Koncoví zákazníci si mohou zakoupit produkty u smluvních partnerů nebo na našem internetovém obchodě. 

Společnost nanoSPACE s.r.o. je členem projektu Česko je nano a také jedním ze zakládajících členů Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.

O našich produktech

Antivirové nano šátky

Antivirové šátky nanoSPACE s nanovlákennou membránou chrání před chřipkovými viry, bakteriální infekcí, smogem i plísněmi. Multifunkční tubusovité nákrčníky s nanovlákennou membránou je možné nosit během virové pandemie, ale i proti smogu či pylu.

  • Nabízíme prodej za velkoobchodní ceny odstupňovaný v závislosti na odebraném množství
  • Nabízíme možnost umístění vlastního designu

Protiroztočové lůžkoviny

Nejlepší ochrana proti alergii na roztoče je prevence. Jako jediní v ČR (a historicky první na světě) vyrábíme lůžkoviny s nanovláknem. V našich protiroztočových lůžkovinách roztoči nemůžou žít a množit se. Rozdíl poznáte ihned po první noci. Nabízíme antialergické polštáře, přikrývky, povlaky, povlečení ale i prostěradla.

Po letech výzkumu a vývoje jsme přišli v roce 2019 na trh s prvním protiroztočovým povlečením pro alergiky na světě, které plně nahrazuje protiroztočové povlaky. Antialergické povlečení Nanobavlna je vyrobeno z bavlněného saténu s nanotkaninou uvnitř, která jako jediná brání průniku nejen roztočů ale i alergenů. Díky bavlněnému saténu je povlečení příjemné na dotek a barvy jsou dlouhodobě stálé.

Kontaktní údaje

nanoSPACE s.r.o. (nanoSPACE)
Rohova 98
34401  Domažlice – Dolejší Předměstí
Česká republika
29161215
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.