MOVit Energy s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zabýváme se výrobou a velkoobchodním prodejem doplňků stravy.

Nabízíme vitamíny a minerály, doplňky stravy pro sportovce, cbd oleje, beauty řadu a další. Mezi naše nejprodávanější produkty patří prémiová řada Mega Detoxů a Probiotik. V nabídce máme také vitamínové balíčky pro zaměstnance za zvýhodněnou cenu a dokážeme sestavit i balíčky na míru.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Jsme společnost zaměřená na vývoj vitamínů a minerálů, doplňků stravy a sportovní výživy. Vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme doplňky stravy pro všechny spotřebitele, kteří chtějí žít zdravě a aktivně.

Od roku 2020 využíváme desítky let zkušeností ve vývoji a výrobě léčivých přípravků a doplňků stravy pod značkou MOVit Energy s moderním přístupem a marketingem.

O našich produktech

Všechny naše produkty podporují aktivní život a zdravý životní styl každého jedince! Snažíme se do každé kategorie přicházet s inovací především ve formě vstřebatelnosti, protože na trhu existuje spousta přípravků různé síly, ovšem většina z nich je stejně lidským tělem nevstřebatelná. Naší prioritou je kromě jiného také na trh uvádět přípravky, které jsou nedostatkové a inspiraci nacházíme především na západních trzích.

Kontaktní údaje

MOVit Energy s.r.o.
Pobřežní 249/46
18000  Praha 8
Česká republika
09127674
DIČ

Kontaktní osoba

Lenka Vodičková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele MOVit Energy s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty