MOTOZB s.r.o. (Porcelán- Vporcelánu.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Máte tak jedinečnou příležitost doplnit si vlastní sadu o kousky, které vám chybí nebo se vám rozbily. Pamatujeme i na hoteliéry, kterým nabízíme možnost pořízení kompletní výbavy hotelového porcelánu

Na co všechno se můžete těšit v našem e-shopu?

Jak již bylo řečeno výše. Nabízíme porcelánové soupravy, ale také porcelán kusový. Zvláštní kategorii pak představují hotelový porcelán a hotelové porcelánové sady.

Proč právě nádobí z porcelánu?

Porcelánové nádobí by mělo tvořit základ každé kuchyně. Kromě toho, že krásně vypadá, je  také dokonale odolné a má dlouhou životnost. Vydrží daleko delší dobu, než nádobí klasické. Servírované pokrmy či nápoje si vychutnáte daleko více, když budou podávány na hezkém nádobí.

Nezanedbatelný je i jeho historický význam, vždyť porcelánové nádobí se používá již po dlouhá staletí a i naši předkové si jej dokonale cenili.

Porcelánové nádobí je vhodné jak pro každodenní používání, tak i pro slavnostně prostřenou tabuli. V naší nabídce naleznete porcelánové nádobí různých tvarů, designů i dekorů. Své kousky si zde vybere i náročný zákazník.

Krásné kousky dodají vašemu stolování osobitost a eleganci. Tak neváhejte, prohlédněte si naši širokou nabídku a vyberte si porcelánové nádobí, které bude vyhovovat vašim představám a potřebám.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dropshipping

O naší firmě

Zboží, které naleznete v našem e-shopu, máme skladem a díky tomu jsme schopni jej obvykle dodat do dvou pracovních dnů. V našem e-shopu jdeme s dobou a každý týden rozšiřujeme sortiment. Kromě toho můžete využívat i speciální nabídky, které také pravidelně připravujeme.

Máme vlastní dekoratéry, a proto také mnoho produktů na naších stránkách jsou naprostým originálem.

O našich produktech

Nabízíme porcelánové soupravy, ale také porcelán kusový. Zvláštní kategorii pak představují hotelový porcelán a hotelové porcelánové sady.

Kontaktní údaje

MOTOZB s.r.o. (Porcelán- Vporcelánu.cz)
Třeboňská 629/61
36005  Karlovy Vary – Rybáře
Česká republika
05089263
DIČ

Kontaktní osoba

Zdenko Boldiš

Zdenko Boldiš

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.