Monika Nápravníková (Keramika-Agnes)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme maloobchodní a velkoobchodní prodej jedinečné a originální keramiky. Pro velkoobchodní spolupráci je nutná registrace s platným IČ. Hledáme odběratele pro ČR i zahraničí. Prostřednictvím bohatého výběru interiérové dekorativní a užitné keramiky bychom Vám rádi chtěli nabídnout jedinečnou příležitost vnést do všedního prostředí Vašeho domova nezapomenutelnou atmosféru. Vyberte si například z široké nabídky keramických děrovaných lamp a nechte je svým uklidňujícím světlem navodit chvíle pohody. Pro ozvláštnění Vašeho exteriéru využijte pestré nabídky zahradní a mrazuvzdorné keramiky. V naší nabídce naleznete jak sezónní, tak celoroční zboží.

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora
  • Velkobchodní slevy
  • Jedinečné výrobky

O naší firmě

Kromě e-shopu můžete také navštívit naší kamennou prodejnu a vzorkovnu v prostorách v HM Tesco Děčín, Ústecká 1905/8, 40502, kde si můžete nabídku keramického zboží osobně prohlédnout.

O našich produktech

Keramické děrované svícny na čajové svíčky, jsou naprosto úžasným doplňkem do vašeho interiéru. Jejich krásu a designovou čistotu oceníte celoročně, ale především za dlouhých zimních večerů. Do Vašeho domova vnesou pocit tepla a pohody.

Zahradní a mrazuvzdorná keramika v různých podobách. Nabízíme amfory, květináče a sošky ve tvarech zvířátek a jiné. Keramika je vhodná k celoročnímu použití na zahradě, nebo terase.

Kontaktní údaje

Monika Nápravníková (Keramika-Agnes)
Mlýnská 453
40331  Ústí nad Labem – Neštěmice
Česká republika
63155320
DIČ

Kontaktní osoba

Monika Nápravníková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.