MOLATRADE, s.r.o.

Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Výprodej brusných lamelových kotoučů a jednorázových pracovních rukavic s PU dlaní.

O naší firmě

Společnost Molatrade s.r.o. byla založena v roce 2015. Zabýváme se dovozem zboží z Asie, především Číny. A to dvěma způsoby:

DOVOZ ZBOŽÍ NA KLÍČ

zašlete nám popis požadovaného zboží a množství.  Platí pravidlo, že čím více detailů nám k požadovanému produktu napíšete, tím rychleji jsme jej schopni najít. Pokud máte jen přibližnou představu, můžeme Vám od výrobců sehnat katalogy zboží a vy si vyberete.

– Během jednoho týdne oslovíme výrobce a zašleme Vám naši nabídku s nejnižší cenou, to vše zdarma a nezávazně. Pokud nebudete s nabídkou spokojeni, najdeme další výrobce. Pokud je potřeba, jsme schopni sehnat a dopravit Vám vzorky od několika výrobců.

– Pokud Vás naše nabídka zaujme, můžeme přejít rovnou k objednání, doporučujeme však prověření výrobců, které provede některý z našich kolegů v Asii. Ten navštíví několik vybraných výrobců, prověří jejich důvěryhodnost, pokusí se vyjednat další slevy a poté Vám zašle report s fotkami. Tato služba je placená, cena se vypočítá dle počtu navštívených továren.

– Po dořešení všech detailů necháme zahájit výrobu.

– Po dokončení výroby proběhne v továrně kontrola kvality, která Vám zaručí, že zboží splňuje všechny nároky na kvalitu.

– Zajistíme Vašemu zboží námořní nebo leteckou dopravu, proclíme jej a zařídíme dovoz až na místo, které si sami určíte.

OEM VÝROBA

Pokud chcete dovážet zboží pod vlastní značkou, nebo máte vlastní design a hledáte způsob, jak jej vyrobit, je pro Vás k dispozici naše služba OEM Výroby. Naše asistence zahrnuje všechny fáze výrobního procesu, od vyhledání vhodných výrobců v Asii, po dodání finálního produktu do Vašeho skladu, můžete si však objednat i asistenci pro Vámi vybrané kroky.
Asijské firmy dodávají OEM produkty pro mnohé zavedené západní firmy, na výběr máte z ověřených výrobců prakticky z jakéhokoliv oboru. Naše zkušenosti přitom dokazují, že pro Asijské firmy není problém vyrobit i velmi sofistikované a precizní výrobky, pokud se zařídí pravidelné kontroly v továrnách, není problém s kvalitou zboží ani termíny dodání.

Mimo to nabízíme také asistenci jen na vybrané úkony, například pokud již máte svého dodavatele vybraného předem, zajistíme Vám hladký průběh výroby a dovozu zboží na místo určení.

O našich produktech

Společnost Molatrade s.r.o., která byla založena v roce 2015 jako dovozce a distributor brusiv se zkušenostmi sahajícími v této oblasti až do roku 1998. Hlavním cílem naší firemní politiky je kvalitní zpracování a distribuce brusiv i odborné poradenství pro povrchové úpravy broušením a nejrůznější aplikace a materiálové použití zaměřené na individuální i obecné požadavky našich zákazníků.

Dovážíme, zpracováváme a dodáváme na trh široký sortiment brusiv. Máme pestré spektrum odběratelů z oblasti průmyslu, strojírenství, opravárenství, automotive, dřevoobrábění i mezi hobby uživateli.

Dodáváme prostřednictvím sítě autorizovaných distributorů působících po celé České republice i v zahraničí. Poskytujeme kvalifikovanou technickou podporu přímo našimi techniky nejen pro naše distributory, ale také pro koncové zákazníky. Našim firemním krédem je být dynamický, flexibilní, dlouhodobě prosperující a spolehlivý partner, nabízející řešení pro všechny potřeby a požadavky našich zákazníků. Naší silnou stránkou je schopnost flexibilně reagovat a nabídnout specifická řešení dle Vašich požadavků. Dopracujte se s námi k dokonalým povrchům!

Kontaktní údaje

MOLATRADE, s.r.o.
Osek Nad Becvou, 207
75122  Osek Nad Becvou
Česká republika
04634276
DIČ

Kontaktní osoba

Jaroslav Kubík

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.