MojeParty.cz, s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme největší party eshop a velkoobchod v ČR a fungujeme od roku 2007. Nabízíme více než 6.000 dekorací, balonků (včetně heliových setů) a kostýmů pro party, svatby a oslavy. V nabídce najdete produkty na dětské oslavy, party pro dospělé, tematické oslavy a sezonní svátky jako jsou Halloween nebo Valentýn. Od začátku se věnujeme speciálně i svatbám a vše co k nim patří. Dovážíme party produkty z celého světa a zakládáme si na nejnovější a nejširší nabídce trendy produktů od největších výrobců v kategorii. Sídlíme v Praze 9 Horních Počerniciích, kde na 1200 m2 nabízíme možnost osobního odběru pro naše odběratele. Máme pro naše pravidelné zákazníky připravený motivační slevový program a také nabízíme vyškolení od našich party dekoratérů a profesionálů. Přijďte se podívat nebo zavolejte.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám
  • Dropshipping

O naší firmě

Vznikli jsme v roce 2007 s cílem přivést do České republiky zajímavé a trendové party produkty a poskytnout možnost nakoupit kompletní party výdobu a dekorace na jednom místě. Od té doby jsme vyrostli v největší party eshop a informační party portál v ČR. Nabízíme více než 6.000 dekorací, balonků a kostýmů pro party, svatby a oslavy. · Provozujeme mimo eshopu i 3 kamenné prodejny a rozrostli jsme se do 1200 m2 moderních skladových prostor. Pracuje u nás 30 prima lidí v obchodech, kancelářích a v terénu na akcích. Od začátku věříme v co nejširší nabídku a sledování moderních trendů. K tomu přidejte rozumné ceny, poradnu specialistů, dekoratérský tým, půjčovnu a zejména tisíce spokojených klientů, kteří se vracejí a to je pro nás ta největší odměna!

O našich produktech

V naší nabídce najdete kompletní sortiment na party a oslavy. Skladem máme více než 6000 položek. Dovážíme balonky Sempertex z Kolumbie, tyto balonky se vyznačují tou nejlepší kvalitou na trhu a jsou vhodné nejen na domácí oslavy ale i pro dekoratéry a profesionály, kteří tvoří balonkové dekorace a výzdoby. Jsme dovozci všech druhů balonků od klasických latexových, přes foliové číslice a písmena, dětské a speciální foliové balonky, chodící balonky, a jumbo balony. K balonkům dále nabízíme široký výběr helii na domácí použití. Heliové sety jsou od velikosti pro nafouknutí 10 balonků až po 100 balonků, balení jsou s balonky i bez balonků. Samozřejmostí jsou i těžítka a stuhy na balonky. Dále nabízíme kompletní party sady pro dětské oslavy, kde najdete všechny dekorace a stolní jednorázové nádobí v obecných motivech tak i přímo licencovaných dětských hrdinů. Pro dospělé oslavy jsou klasická temata jako Hollywood, Disco, Retro, Casino, Havaj a další oblíbená témata a to vše včetně balonků. V nabídce naleznete i sady pro narozeninové oslavy od 1. roku až do kulatin ve vyšším věku. Neméně důležité jsou pro nás svatby, proto máme nejširší nabídku svateb v barvách, trendových designu a najdete u nás i rustikální svatební tematiku. Vyberete si z široké nabídky girland a tylů za velmi příznivé ceny. Nemůžou samozřejmě chybět svatební bublifuky, svatební balonky, vybavení do svatebních fotokoutků a ani dekorace na rozlučku se svobodou nebo pořádnou svatební after party.
Pro stolování dále nabízíme stolové šerpy, ubrusy a prostírání, ubrousky, rautové sukně, svíčky a stylové papírové a plastové (pro opakované použití) nádobí. V poslední době se zaměřujeme na výrazné rozšíření produktů na karnevaly a maškarní, proto máme širokou nabídku kostýmů, paruk a jiných kostýmových doplňků. Pokud máte v oblibě vystřelovací konfety, tak si u nás přijdete na své, v nabídce máme různé velikosti a tvary pro rozličné typy oslav a party.

Kontaktní údaje

MojeParty.cz, s.r.o.
K Bílému Vrchu 3
19000  Praha 9
Česká republika
27655415
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.