Miroslav Port

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Miluješ víno a je Tvým snem ho prodávat? To naším taky, proto Ti můžeme nabídnout parádní vína, s kterýma půjde podnikání snadněji. Nabízíme vína především od moravských vinařství, u kterých dokážeme garantovat jejich kvalitu za nižší ceny, než byste sehnali od vinařství! V nabídce máme okolo 500 druhů vín a dalších doplňků k vínu v mnoha druzích balení. Samozřejmostí jsou pravidelné závozy zdarma, poradenství se sortimentem, grafické práce a případný tisk reklamních materiálů.

Co vám nabídneme

 • Obchodní spolupráci
 • Mnoho kvalitních vín na jednom místě
 • Zodpovědný přístup
 • Pomoc při sestavování nabídky
 • Závozy zdarma

O naší firmě

Jsme dodavatel kvalitního vína pro Prahu, Středočeský, Pardubický, Královohradecký kraj a Vysočinu. Především dodáváme také kvalitní moravské sudové víno v Bag in Box i KEG sudech, vyrobeno pouze z moravských hroznů, kterým odlišíte svůj sortiment od ostatních!

Samozřejmostí jsou pravidelné dodávky vína zdarma, kvalitní zákaznický servis a ceny stejné nebo nižší než od vinaře. To vše Vám můžeme nabídnout hlavně díky dlouholetým zkušenostem, které jsme v tomto oboru získali, protože jsme na trhu již více než 10 let.

Pokud byste si rádi teprve otevřeli svou první vinotéku, restauraci, e-shop nebo třeba jen doplnili svůj sortiment, rádi Vám poradíme a vybereme s Vámi vhodné víno pro vaši provozovnu.

O našich produktech

V naší nabídce najdete Svatomartinská vína, bag in box vína, nebalená či lahvová vína i doplňky k základnímu sortimentu.

Svatomartinská vína

  Svatomartinské víno je první víno daného ročníku. Na prodej Svatomartinského vína se jistě už ve své vinotéce a restauraci každý těší. Již dlouhodobě jsme také dodavatelem Svatomartinského vína. Díky velkoobchodním a velmi výhodným cenám, se u Svatomartinských jedná vždy o velmi prodávaná vína! Samozřejmostí k prodeji Svatomartinského vína je včasný závoz do vašich vinoték a restaurací, abyste byli 11. 11. na své zákazníky připraveni.

Bax in box víno

  Bag in Box víno je základ našeho sortimentu a určitě stáčené víno by nemělo chybět v žádné vinotéce a gastru!

  Základní dělení je dle objemu, kde se jedná o:

 • BiB 20l (náhrada za KEG) – může být dále čepováno přes stáčecí zařízení
 • BiB 5l – vhodné jak pro čepování (gastro), tak také pro prodej
 • BiB 3l – které jsou naplněny exkluzivními víny s parametry přívlastkových
 • Ke stáčeným vínům je možné poskytnout také stáčecí zařízení zdarma včetně odborné montáže.

  Jedná se o cenově velmi výhodné sudové víno, které je nyní plněno do praktických kartonových obalů. Bag in Box se stává novou moderní formou balení vína a je mnohem praktičtější než původní KEG sudy u kterých měla navíc nejedna obsluha problémy s těžkou manipulací. Další výhodou je, že se za ně nemusí platit žádné zálohy. Celosvětově je systém využíván u více než 60% dodavatelů.

Lahvová vína

  žádné vinotéce a vinárně nesmí chybět také kvalitní a cenově dostupné víno v lahvi.
  Nabízíme vína od mnoha moravských vinařů, kteří nás přesvědčili svými kvalitami a víme, že je ocení i vaši zákazníci.

  Naši aktuální nabídku lahvových vín naleznete níže. Spoustu vín také nabízíme za aktuální akční ceny!

Doplňky

  K základnímu sortimentu Vám také můžeme nabídnout doplňky k vínu jako jsou např.: Olivy, sýry, dárkové obaly a krabičky na víno, dárkové sady, stáčecí zařízení zdarma, komponenty stáčecího zařízení.

  Dále Vám pro rozšíření vašich služeb můžeme nabídnout: Poradenství se sortimentem, dárkové polepy na lahve, jako je např. vytvoření speciální edice „Svatebních vín“, grafické práce a tisk vinných a jídelních lístků, propagační materiály, reklamních transparentů, atd., označení lahví logem Vaší firmy a tím možnost odpočtu DPH pokud se jedná o reklamní dárek

Kontaktní údaje

Miroslav Port
Liliová
284 01  Kutná Hora
Česká republika
49542443

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.