Mgr. Monika Blaštíková Svobodová (Mangas.cz )

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Hledají se ti, kterým srdce bije pro dětskou módu!

Jste hrdým majitelem či majitelkou vlastního kamenného obchodu s oblečením a dětská móda je vaše srdeční záležitost? Záleží vám na tom, aby vaši zákazníci své děti oblékali stylově a kvalitně? Líbí se vám naše oblečení a pro své děti jste už nakoupili, co se dá?

Nebo snad máte e-shop, kde prodáváte to nejlepší, co trh s oblečením pro děti nabízí? Jste u nás poprvé, ale líbí se vám, co vidíte?

Nabízíme vám stát se našimi obchodními partnery a společně s námi děti oblékat stylově, kvalitně a finančně dostupně. Řecká značka JOYCE si za svým oblečením plným barev, vychytávek a dětské hravosti stojí a my zase stojíme za ní.

Připojíte se? Paráda. Napište nám a společně vymyslíme, jak ze vzájemné spolupráce získat co nejvíc.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora

O naší firmě

Originální dětské oblečení zn. JOYCE, navržené a vyrobené v Řecku. Moderní design, kvalitní materiály přinášíme na Český trh už 4 roky.

O našich produktech

Holky i kluci od miminka až do čtrnácti let mají na výběr z oblečení plného hravých motivů, prvků i aplikací, které si užijí doma, při procházce po městě i v zápalu hry na hřišti.

Malé princezny se snadno nadchnou do našich barevných šatů, legín či teplákových souprav. Mladíci ocení kromě mikinvest a teplákových souprav třeba stylové kraťasy. V chladnějším počasí přijdou ke slovu dívčí i chlapecké bundy.

V nabídce oblečení pro miminka objevíte barevná pyžámkadupačky nebo letní kojenecké overaly.

Kontaktní údaje

Mgr. Monika Blaštíková Svobodová (Mangas.cz )
Hlinky 131/60
60300  Brno – Staré Brno
Česká republika
08701130
DIČ

Kontaktní osoba

Monika Svobodová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.