MF-Traders s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zabýváme se prodejem korálků a potřeb pro výrobu šperků. V našem sortimentu naleznete kvalitní korálky pro výrobu bižuterie, šperků a dalších produktů z korálků. V nabídce můžete nalézt zejména minerální korálky, které jsou nejnovějším výstřelkem módy a celkovým trendem návratu zpět k přírodě a přírodním materiálům. Dále nabízíme od menších výrobců skleněné korálky, praskané korálky, broušené korálky, ale třeba i zdravotně nezávadné kovové korálky a mezidíly určené k výrobě moderních šperků a bižuterie. Nabídku korálků pro Vás neustále rozšiřujeme o nové české a zahraniční výrobky prvotřídní kvality.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám
  • Dropshipping

O naší firmě

Naše firma vznikla v roce 2014, kdy jsme začali maloobchodně prodávat korálky a bižuterní komponenty. Postupně se snažíme přejít z prodeje koncovým zákazníkům na b2b a snažíme se našim partnerům vytvořit příznivé podmínky pro jejich podnikání. Největší výhoda spolupráce s námi je, že nemusíte držet sklad a tak můžete začít bez jakéhokoliv kapitálu. Objednávky expedujeme do 24 hodin a velkoobchodním odběratelům navíc přednostně. Díky našemu věrnostnímu programu jsme schopni nabídnout Vám nejlepší podmínky.

O našich produktech

Spolupracujeme s výrobci z celého světa. Nyní odebíráme zboží z České republiky, Německa, USA, Indie a Číny. Naše nabídka se neustále rozrůstá a zároveň cílíme především na novinky a trendy a na produkty, po kterých je obrovská poptávka. Našim partnerům nabízíme fotografie produktů, marketingové fotografie a další nástroje k podpoře prodeje.

Kontaktní údaje

MF-Traders s.r.o.
Husova 1334/4
79501  Rýmařov
Česká republika
05059143
DIČ

Kontaktní osoba

Jan Fréhar

Jan Fréhar

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele MF-Traders s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty