MercaFestum s.r.o. (HITEC eshop)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme největší výběr produktů značky HI-TEC ale i dalších, jako jsou ELBRUS, IQ atd. Zaměřujeme se převážně na turistické a sportovní oblečení a vybavení.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Slevy na větší nákup
  • Doprava zdarma

O naší firmě

Naše mladá společnost provozuje dva eshopy zaměřené na oblečení, doplňky a sportovní vybavení. V roce 2020 jsme převzali provozování eshopu HI-TEC, který funguje již déle než 15 let a navázali jsme tak na jeho tradici. Během prvního roku se nám povedlo zvednout obrat eshopu několika násobně.

O našich produktech

HI-TEC
Britská značka vytvořená v roce 1974. Již mnoho let se těší neslábnoucí oblibě mezi cestovateli, sportovci a příznivci sportovních aktivit na celém světě. Hi-Tec je oceňována za tvorbu inovativních řešení a technologií, které se osvědčují v těžkých podmínkách a zaručují maximální pohodlí. Široká škála výrobků značky se také používá také jako pohodlné oblečení pro všední dny.

ELBRUS
Značka je určena pro všechny příznivce pohybu na čerstvém vzduchu, kteří se rádi odlišují. Její výrobky – stylové, pohodlné, s nevšedním designem – skvěle zapadají do potřeb aktivních, mladých lidí. Elbrus však nejsou pouze atraktivní výrobky, ale také ideologie obsažená v hesle „Remember to explore“ vybízející k objevování nových míst, dojmů a k aktivitě. To všechno rozhodlo o tom, že si značka velmi rychle získala široký okruh příznivců v celé Evropě.

IQ
Sportovní značka nabízející výrobky Premium. Vytvořena s myšlenkou na aktivní osoby, které oceňují vysokou kvalitu, spolehlivost a funkčnosti a zároveň hledají výrobky s unikátním designem. Značku IQ vysoce oceňují příznivci funkčního tréninku, fitnessu a běhání. Důvěra klientů se systematicky získává důsledným sázením na technologické pokročilé materiály a řešení, které garantují komfort a bezpečnost při aktivitách.

Kontaktní údaje

MercaFestum s.r.o. (HITEC eshop)
L. Janáčka 722
74213  Studénka – Butovice
Česká republika
09495690
DIČ

Kontaktní osoba

Petr Svátek

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele MercaFestum s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty