MEDIABOX, spol. s r.o. (BOHEMIA GIFTS & COSMETICS)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme služby vlastního profesionálního grafického studia – DTP: tvorba reklamních kampaní na klíč, inzerce v periodikách, reklama v dopravních prostředcích, reklamní štíty a potisk reklamních předmětů.

O naší firmě

Veškerým produktům značky Bohemia Gifts & Cosmetics je při vývoji i jejich výrobě věnována značná pozornost a to v několika rovinách.

Celková surovinová politika

Veškeré hlavní povrchově aktivní látky jsou voleny v nejvyšší kosmetické kvalitě, tak aby výchozí suroviny pro jejich výrobu byly rostlinného původu. Celková skladba bývá volena jako hlavní tenzid, pěnivý, s dobrou mycí schopností a k němu tenzidy zjemňující, zejména amfoterní (tyto bývají u běžných výrobků vynechávány kvůli ceně). V tomto bodě je nutno vyzdvihnout velmi kvatitní a jemné tenzidové kombinace u receptur „Miminko“ pro děti do tří let a „Intimní hygiena“. Další zjemnění a zlepšení dermatologické příznivosti výrobků je dosahováno různými aditivy, kterými jsou většinou rostlinné extrakty a rostlinné oleje. Ty jsou voleny vždy v nejvyšší kvalitě a buď bez konzervantů nebo alespoň bez použití parabenů s konzervanty používanými i v potravinářství.

Kontaktní údaje

MEDIABOX, spol. s r.o. (BOHEMIA GIFTS & COSMETICS)
Na Vavřinci 358
27401  Slaný
Česká republika
47536063

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.