maxi BABY & MUM s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

K velkoobchodní spolupráci nabízíme vybavení do postýlek a kočárků. Především náš „kočárkový set“, který zajistí komfort miminka, nadchne maminku a zaujme tatínka.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Aktivní podporu prodeje pořádáním dnů na maxiMUM.
  • Kolekce na Vaše přání.

O naší firmě

Jsme mladá česká firma, baví nás tvořit, kombinovat a šít v Čechách kvalitní textilní výrobky především do kočárků a postýlek.

O našich produktech

Co od našich produktů můžete očekávat? Výrobky jsou šité z krásných, kvalitních a designových látek a pracují na nich české švadlenky. Vynikají kvalitou zpracování, originálním designem a praktičností, kterou ocení každá maminka i tatínek.

Podložka do kočárků STANDARD a MAXI

Praktická a měkká podložka s paměťovou pěnou.

Naše podložky mají univerzální tvar a rozměry, aby pasovaly do většiny dětských kočárků. Jsou naplněny 2 cmvysokou viscoelastickou paměťovou pěnou, která reaguje na tělesnou teplotu dítěte a vytvaruje se dokonale podle jeho těla a hlavičky. Šijeme je z kvalitního úpletu ve velkém výběru designů.

Nebaví vás stále narovnávat dečku, která se sune dolů, zvedat ji ze země a prát jí špinavou od koleček kočárku? Tak to už teď nemusíte! Pomocí druků, které jsou nově na všech našich dečkách a podložkách, je možné je k sobě připnoutZateplená celoroční dečka je tak v kombinaci s podložkou z paměťové pěny perfektním řešením a alternativou fusaku pro podzim i zimu!

Podložka je vhodná již pro novorozence do hluboké korby. Zajišťuje miminku tepelný komfort, pomáhá tlumit otřesy během jízdy a vylepšuje tak jeho pohodlí při cestování. Snadno ji vyndáte a vyperete a tak snadno udržíte v kočárku čisto. Miminko může na podložce ležet kdekoliv, nejen v kočárku. Využijete ji všude tam, kde je třeba jej z kočárku vyndat a položit.
Podložku oceníte na návštěvě, v přírodě i při přebalování.

Podložka „roste“ s dítětem, z hluboké korby ji snadno přendáte do sportovní sedačky. Pro upevnění bezpečnostních pásů kolem těla dítěte je třeba opatrně prostřihnout nebo proříznout prošité linie tam, kde jsou pásy Vašeho kočárku. Nedoporučujeme prostřihávat celé prošité linie, podložka pak není dobře fixovaná.

Naší podložku můžete skvěle využít i ve většině polohovacích jídelních židliček. Zlepšíte tak kvalitu stolování Vašeho dítěte. Podložka je měkká, nestudí a snadno ji vyperete. Jídelní židličku tak udržíte snadno čistou.

Určitě také s miminkem často cestujete a používáte autosedačku – tzv. vajíčkoNaše podložka sedí i do něj. Zlepšuje komfort cestování miminka, tlumí otřesy, materiál potahu podložky – bavlněný úplet dobře saje pot a pokud se podložka ušpiní, snadno ji vyperete. Zajistíte tak čisté prostředí pro Vaše miminko i při cestování.

Celoroční nepadací deka

Naše celoroční  nepadací deky mají skvělé využití v létě i v zimě. Dodáváme je včetně samostatné výplně z dutého vlákna. Zateplená celoroční dečka je tak v kombinaci s podložkou z paměťové pěny skvělým řešením a alternativou fusaku pro podzim i zimu!

Velikostí hodná pro děti až do 3 let.

Deky jsou opatřeny druky s jejichž pomocí je snadno připevníte k našim podložkám z paměťové pěny. Vznikne celoročně využitelná nepadací deka. Konec skopávání deky na zem, zamotávání do koleček kočárku a sbírání špinavé deky ze země!

Všechny naše celoroční deky mají ve spodní části všitý zip a jejich součástí je vyjímatelná celoroční vyplň z dutého vlákna (peřinka je součástí výrobku a je zahrnuta v ceně). Dečka tak může být tenká – do teplejšího prostředí, nebo vyplněná – do chladnějšího prostředí a je tedy velmi praktická. Díky svým rozměrům je vhodná především do dětských kočárků a autosedaček. Délka deky vyhovuje dětem až do 3 let a kryje jim v kočárku nohy, zároveň není příliš dlouhá, aby se cestou zamotávala do koleček kočárku a padala na zem. Prošité okraje umožňují snadné zahrnutí deky kolem těla dítěte a tím vylepšují jeho tepelný komfort.

Deka spolu s podložkou zpaměťové pěny tvoří dokonalý celoroční komplet do hluboké korby, do sportovního kočárku či golfek a také do autosedačky.

Kontaktní údaje

maxi BABY & MUM s.r.o.
Fučíkova 244
41743  Krupka
Česká republika
02057212
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.