Matio s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jumping Clay je nová modelovací hmota v ČR a vyznačuje se jedinečnými vlastnostmi: 100% netoxická i při náhodném spolknutí, nemastí, nedrolí, schne na vzduchu, lze opět změkčit a práce s ní je velmi relaxační pro děti i dospělé. Hmota pravidelně prochází testováním jako zdravotně nezávadná podle norem EU i USA pro děti od 24 měsíců, které jsou přísnější než normy pro děti od 3 let.

Jumping Clay je určena pro tvoření doma či ve školách a školkách. Tvoří s ní jak nejmenší děti, tak i dospělí a pomáhá udržet pohyblivost prstů u seniorů.

Tvoření a hra s Jumping Clay má mnoho pozitiv pro celkovou psychiku dětí:
– rozvíjí jemnou motoriku prstů
– podporuje koncentraci
– dítě objevuje mícháním barev celé barevné spektrum
– rozvíjí prostorovou představivost
– podporuje snahu dokončit projekt
– rozvíjí celkovou tvořivost
– uvolňuje, protože dotyk kůže s hmotou je velmi relaxační a hmota jemně voní po jasmínu
– posiluje sebevědomí tím, že dítě vidí, co dokáže vyrobit
– dítě si tvořením z Jumping Clay vyrábí samo své vlastní figurky a hračky, s kterými si po vyschnutí může hrát. Výsledný výrobek je totiž i bez vypalování pevný, lehký a barevně stálý.

Díky její zdravotní nezávadnosti se z modelovací hmoty Jumping Clay tvoří i figurky na dorty (které nejsou samozřejmě určené k jídlu, nýbrž k dekoraci dortu a jako trvalý dárek oslavencovi nebo svatebčanům).

Hmota Jumping Clay je původem z Jižní Koreji. V roce 2018 jsme zahájili výrobu v novém výrobním závodě v Portugalsku. To usnadňuje dovoz zboží a značně urychluje dodávky větších zakázek z ČR.

Na trhu ve více než 28 zemích světa je od roku 1998. Nyní také v může být i na Vašem e-shopu nebo maloobchodní prodejně.

Jsme e-shop a výhradní dovozce sortimentu Jumping Clay pro Českou i Slovenskou republiku. Zařaďte i Vy Jumping Clay do Vašeho sortimentu pro děti, pro školy, do kreativních hraček, do hobby potřeb, kancelářských potřeb, potřeb pro výrobků figurek na dorty (cukrářky). Prémiový produkt s vysokou velkoobchodní marží pro Váš e-shop nebo kamennou prodejnu.

Co vám nabídneme

 • Shoptet XML feed
 • Nonstop podpora
 • Dropshipping
 • Velmi výhodné velkoobchodní ceny
 • Možnost předváděcí akce pro kammené prodejny

O naší firmě

– výhradní dovozce Jumping Clay
– poskytovatel store franšízy (Váš vlastní kammený obchod se sortimentem, kurzy tvoření a animacemi Jumping Clay)
– poskytovatel master franšízy Jumping Clay (výhradní rozvoj a prodej Jumping Clay v určených regionech ČR nebo Slovenska).

O našich produktech

Sortiment Jumping Clay zahrnuje:

 • Jednotlivé barvy v baleních 10 g, 18 g, 50 g, 250 g a 1 kg (výběr z 9 barev).
 • Sady obsahující více barev.
 • Sady „udělej si sám“ tematicky zaměřené na výrobu dinosaurů, auta, letadla, pejsků a jiných zvířátek, holčičích doplňků, svačinek, cukrovinek, čokolády apod. Sady obsahují obrázkový návod a modelínu potřebnou pro výrobu daného objektu.
 • Sada modelíny na otisk ruky či nožičky dítěte, nebo otisk tlapky domácího miláčka
 • Knihy o modelování a učíme se anglickou abecedu s Jumping Clay.
 • Příslušenství pro modelování a doplňky.
 • Na přání můžeme dodat ručně vyrobené figurky, loga, scénky apod. podle Vašeho zadání (dárky pro klienty a zákazníky apod.).
 • Dále poskytujeme následující služby:
  – animace dětí na oslavách narozenin, svatbách nebo firemních akcích
  – tematická tvoření podle zadání klienta (např. vánoční tvoření ve školce a škole, tvoření se seniory, tvoření na dětských táborech, na teambuildingu apod.)
  – kurzy a dílničky tvoření s modelínou Jumping Clay a příslušenstvím
  – výuka pomocí Jumping Clay modelíny, kdy děti pracují s pracovními listy a modelínou zároveň (tzv. prožitkové učení, které je pro zapamatování si tématu klíčové).

Kontaktní údaje

Matio s.r.o.
Novodvorská 83
14200  Praha
Česká republika
06872301
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.