Maso Here s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Chceš prodávat naše sušené maso nebo jen omrknout náš VO ceník a zjistit základní informace? Můžeš využít přímý kontakt na našeho obchodního zástupce, který je na telefonu 7 dní v týdnu nebo navštívit náš specializovaný obchod velkoobchod.masohere.cz.

Obsah jednoho našeho 25g balní je vyroben ze 100 gramů syrového masa, bez glutamanu, bez éček a přidaného cukru. Maso není nijak tepelně upravováno a neztrácí tak kvalitní výživové hodnoty a zachovává si vysoký zdroj bílkovin. Ideální při sportu, na cestách, jako kvalitní svačina nebo delikatesa.

Dovážíme ze světa také prémiové sušené losí, sobí, kančí a býčí maso .

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Víte jaký to je rozjet firmu se sušeným masem, když neumíte ani naklepat řízek? Je to docela maso! Náš praděda měl v Hradci Králové řeznictví. Děda měl přezdívku Špek, vyráběl domácí tlačenku a věděl o mase vše. A my dva? Nás bavil spíš počítač a sport. A přece se všechno nakonec semlelo tak, že rodinná tradice pokračuje.

Náš příběh je prostě o tom, jak dva bráchové, co spolu dřív prohodili sotva pár vět ročně a neměli moc společných zájmů, rozjeli business se sušeným masem. Jeden se naučil sušit maso, druhej pak chtěl založit rodinnou firmu.

O našich produktech

Naše sušené maso

Sušení masa není v našem případě žádná věda. Při výrobě používáme jenom prvotřídní, ručně krájené hovězí, špetku soli, koření a trochu octa. Následně pak maso sušíme proudem horkého vzduchu. Na nějaká éčka není v našem pytlíku místo. Jedno balení našeho sušeného masa o hmotnosti 25 g je připraveno ze 100 g prvotřídního hovězího. Prostě jen maso a trochu koření. Tečka.

Sušené maso ze světa

Jsme tu od toho, aby sušené maso v naší zemi pořádně zakotvilo. A proto konáme osvětu a každý měsíc zařazujeme do našeho výběru to nejlepší sušené maso ze světa. Ochutnali jsme sušené maso v Asii, Americe, Africe i Austrálii. Od hovězího, přes bizoní, zebří až po klokaní. V současné době na českém trhu zastupujume značky Renjer, Gloucester a Linnamäe.

Kontaktní údaje

Maso Here s.r.o.
Bozděchova 1668/13a
50002  Hradec Králové
Česká republika
07755180
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.