Martin Vlček

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Hledáme obchodníky po celé České republice, kam můžeme směřovat naše zákazníky. Nabízíme podporu prodeje a jedinečnost celosvětově patentovaného výrobku pro bezpečné a hygienické pití z nápojových plechovek.

Co vám nabídneme

  • Velkoobchodní spolupráci
  • eShop nebo kamenná prodejna

O naší firmě

Firma Canper má sídlo a výrobu ve Slovinsku. Naše výrobky jsou celosvětově patentované a certifikované dle norem EU. Výrobek je vyráběn ze zdravotně nezávadného materiálu. V České republice působí od roku 2017 a mezi naše zákazníky patří např. Heineken, Plzeňský Prazdroj, Postřižinský pivovar a další firmy z nápojové nebo marketingové oblasti.

O našich produktech

Canper je inovativní pomůckou, která zcela mění možnosti pití z nápojových plechovek. Nabízí maximální hygienu a bezpečnost při pití z plechovek. Má uzavíratelný kryt, který chrání obsah nápoje v plechovce. Canper je také vynikající marketing, reklamní a propagační nástroj. Canper nabízíme v barvách: červená, černá, světle zelená, oranžová, modrá, tyrkysová, bílá a žlutá. Víčko je vždy bílé. Canper se jednoduše nasadí do otevřené plechovky. Canper je ideální řešení pro děti a dospělé.

 

Kontaktní údaje

Martin Vlček
Vrhaveč 106
33901  Klatovy
Česká republika
73686620
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.