Martin Jirsa (Sheep007.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Hledáte vhodný dárek pro své blízké? Chcete své bydlení ozvláštnit originálním bytovým doplňkem? Nebo přemýšlíte, jak si za dlouhých zimních večerů zajistit příjemné teplo od nohou? Pak jste na správné adrese. Internetový obchod Sheep007.cz se totiž specializuje na pravou ovčí kožešinu. Můžete si tak u nás pořídit ovčí kůži, podložku či koberec z kvalitního přírodního materiálu, který hřeje i hezky vypadá. Jestli si pak stylový produkt z ovčí kožešiny umístíte před postel, do obýváku, anebo do dětského pokoje, to už záleží jen a jen na vás.

Kromě výrobků z ovčí kožešiny pak najdete v nabídce našeho e-shopu i několik dalších originálních věciček, které jsou ideálními dárky k narozeninám, k výročí nebo jen tak pro radost. Své nejbližší můžete prostřednictvím webu Sheep007.cz obdarovat koženou peněženkou z pravé broušené hovězí kůže (třeba s motivem kapra či divočáka) nebo stylovým medvídkem, který je poskládán z růží (Rose Bear) – u něj je samozřejmostí i krásně zpracované dárkové balení.

Podívejte se na naši nabídku a vyberte u nás dárek, který obdarovaného skutečně potěší. Věříme, že u nás najdete přesně to, co hledáte.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

Kontaktní údaje

Martin Jirsa (Sheep007.cz)
K Jezu 1919
39301  Pelhřimov
Česká republika
09874887

Kontaktní osoba

Martin Jirsa

Martin Jirsa

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.