Markéta Čechová

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

  • Výrobky značky Epam – Tibetská medicína B. Tichanovského, které napomáhají ke zlepšení zdravotního stavu, mezi všemi zmíním zubní prášky ze zeleného jílu: univerzální, bělící a proti parodontóze; Polaris disk – vynález Nikoly Tesly a George Lakhovského, který zklidňuje a ulevuje od bolesti, pomáhá regenerovat, zlepšovat zdraví na všech úrovních, pozitivně ovlivňuje zvířata a rostliny, upravuje kvalitu vody a potravin, neutralizuje škodlivé záření; dále také drahé kameny a polodrahokamy v surovém stavu i zpracované do překrásných šperků.
  • Vzdělávací literaturu, e-booky a DVD v oblasti zdraví těla i ducha od českých i světových autorů: např. Prof. RNDr. Anna Strunecká Dr.Sc., Hanka Synková, Josef Zentrich, psychiatr, publicista a vysokoškolský pedagog MUDr. Radkin Honzák CSc.; univerzitní pedagog, vědec a autor několika bestsellerů Ph.D. Bruce H. Lipton, C.S.Lewis, Anthony De Mello, Anselm Grün a další.
  • Masérské služby – sportovní, relaxační, lymfatickou, kosmetickou masáž
  • Zdravotní tělocvik – výuka cviků, které vám pomohou zbavit se bolestí zad a kloubů, naučit tělo správně stát i sedět, změnit naučené chybné pohybové stereotypy, aby se váš pohyb stal variabilním, zdravým, ekonomickým, bezbolestným.

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Výroba produktů značky Epam začala po roce 1992, díky léčiteli a mistru Taj czy cjuaň Borisi Tichanovskému. Ten do ČR poprvé přijel v roce 1990 a pod ČAOL (Česká asociace odborných léčitelů) začal na kurzech pomáhat lidem nemocným, po zraněních či operacích. Lidem, kteří už prošli mnohá lékařská ošetření/vyšetření, ale jejich stav  se nelepšil, pomáhal a postupnými kroky – cvičením a užíváním preparátů Epam se jim zdraví navracelo. Celá řada z nich se uzdravila úplně, ať už řešili potíže s páteří či klouby, nebo vnitřními orgány, dokonce po absovlování kurzu na zlepšení zraku někteří odložili své dioptrické brýle a už je nepotřebovali, mnohým partnerům pomohl k početí dítěte, zdravému vývoji a zdárnému porodu.

Boris Tichanovský do ČR jezdí několikrát v roce, aby pořádal kurzy s různým zaměřením – na páteř a kouby, na zlepšení zraku, holistický (celostní),práce s podvědomím, Reiki, pro ženy, kurz bojového umění Taj czy cjuaň, na hubnutí atd.

O našich produktech

Výrobky Epam se dle tibetské tradice vyrábí z místních kontrolovaných zdrojů, pouze některé složky, které se v našich přírodních podmínkách nevyskytují (jako je ženšen, mumio, čaga), se pro výrobu dováží.

Tyto přírodní produkty jsou vyráběny podle tibetských receptur v souladu s přísnými technologickými postupy, aby byl zachován plný potenciál léčivých látek. Jsou zaměřeny na různá onemocnění – na podporu imunity, na klouby, svaly a pojivové tkáně, na játra a žlučník, na srdce a oběhovou soustavu, žaludečně střevní, povzbuzující pro sportovce a studenty, hojivý s mumiem, psychický, nervový, protizánětlivý, mužský. Dále celou řadu bylinných tinktur – z břízy, badánu, hřebíčku, kozlíku, levandule, myrhy, řebříčku, skořice, vlaštovičníku a zázvoru atd.; tobolek – jako vstřcný krok pro uživatele ajurvédy např. očišťující proti parazitům; a bylinných směsí v sypané i porcované podobě; medové bylinné elixíry; tradiční tibetské jídlo a nápoj Campa; balzámy vhodné k masáži i ke každodenní péči o pleť; 3 jílové pleťové masky („oživující s mumiem“ v časopise Cosmopolitan vyhodnocenou jako jednu z nejlepších a 100% přírodní, vhodnou i pro oblast očí), koupelové soli k užití v lázni i ve sprše; masážní nástroj „Ježek“ k uvolnění napětí svalů podél páteře i jinde na těle v pohodlí domova a mnoho dalšího.

Tedy již 27 let výrobky Epam a cviky Borise Tichanovského pomáhají lidem udržet se v kondici či se k ní navrátit. Díky Epamu a panu Tichanovskému se mnoha lidem daří pečovat o vlastní zdraví přírodní a přirozenou cestou.

V kamenné prodejně i přes telefonní a e-mailový kontakt se můete poradit o svých potížích/problémech a s individuálním přístupem Vám doporučíme vhodný postup.

Kontaktní údaje

Markéta Čechová
Náměstí Kinských 601/3
15001  Praha 5
Česká republika
44866259
DIČ

Kontaktní osoba

Markéta Čechová

Markéta Čechová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.