LUSSOLIBE Milano SE (ANTORINI)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme evropská akciová společnost se sídlem v Praze. Soustředíme se především na ruční výrobu kožených výrobků (peněženkykabelkydiáře a další), výrobků z hedvábí (například kravaty a šátky), kašmíru (například šály a ponožky) a dalších přírodních materiálů. Zboží vyrábíme výhradně ruční výrobou v Evropské unii včetně všech komponentů.  

Kožené výrobky na zakázku

V kolekci ANTORINI Basic nabízíme zakázkovou výrobu vysoce kvalitních kožených a dalších výrobků. Kolekce vychází z kolekce určené pro maloobchodní prodej, ale je výrazně cenově zvýhodněná. Kolekce ANTORINI Basic si klade za cíl nabídnout firemním zákazníkům příznivou cenu a současně vysokou kvalitu materiálů i zpracování tak, aby výrobky určené jako firemní dárky byly krásné, reprezentativní, kvalitní a současně svou cenou byly zajímavé pro účely korporátních dárků.

Co vám nabídneme

  • Zakázková výroba
  • Výroba firemních dárků
  • Označení logem

O naší firmě

Zaměřujeme se na výrobu kvalitních dárků z přírodních materiálů. Mezi naše zákazníky patří významné vnitrostátní i mezinárodní společnosti, celebrity i hlavy států.

O našich produktech

Pánské i dámské kožené peněženky s Vaším logem

Zaměřujeme se na vysoce kvalitní výrobu kožených peněženek z italských kůží, které je možné na přání označit Vaším logem. Vybírat můžete z nabídky pánských peněženek nebo dámských peněženek, výrobky zde prezentované je možné označit Vaším logem. Současně je pro Vás možné vyrobit peněženky na zakázku v rámci kolekce ANTORINI Basic, která je cenově zvýhodněná.

PÁNSKÉ PENĚŽENKY

Kožené pánské peněženky jsou vyrobené z pravé 100% kůže pocházející z Itáliie, Francie a Německa určené pro náročné zákazníky. Peněženky jsou precizně ušité, propracované do každého detailu, luxusní. Peněženky dodáváme v dárkovém balení.

DÁMSKÉ PENĚŽENKY

Hledáte dámskou koženou peněženku vyrobenou z vysoce kvalitních přírodních italských kůží tradičními rukodělnými postupy? Moderní peněženky ANTORINI představují eleganci, v níž se snoubí nadčasovost a aktuální trendy. Skrývají v sobě vyváženou kombinaci krásy a síly.

Řemeslníci ANTORINI dali vzniknout úchvatné kolekci, která je ukázkou nejnáročnějšího řemeslného zpracování. Jako podšívky pro každou peněženku byly vybrány překrásné luxusní italské látky moire (česky moaré). Peněženky vyzařují styl dokonalé ženy milující módu, eleganci a luxus.

KOŽENÉ DIÁŘE

Vyrábíme kožené diáře s kroužkovou mechanikou nebo v pevných deskách. Diáře jsou vyráběny ručně z nádherných italských kůží. Kroužková mechanika diářů je pozlacená nebo porhodiovaná dle varianty. Pro firemní zákazníky nabízíme diáře označené logem.

DROBNÉ STŘÍBRNÉ DÁRKY

Nabízíme zakázkovou výrobu ze stříbra 925/1000 nebo postříbřené. Vybírat můžete ze stříbrných dárků nebo kolekce postříbřené. Stříbrné doplňky je možné označit Vaším logem nebo iniciály. Ukázky realizací naleznete v kategorii zakázková výroba.

HEDVÁBNÉ ŠÁTKY A DALŠÍ DOPLŇKY

Vyrábíme široký sortiment módních doplňků, který je možné dodat s označením loga klienta i vyrobit na míru požadavkům. Jedná se o hedvábné šátky, kravaty, šály, kancelářské doplňky jako jsou například šanony a další.

Kontaktní údaje

LUSSOLIBE Milano SE (ANTORINI)
Petrská 1168/29
11000  Praha 1 - Nové Město
Česká republika
07145454
DIČ

Kontaktní osoba

Martin Strnad

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.