Lukáš Laštovička

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme převážně pánské doplňky, které vynikají jak vzhledem tak i kvalitou, naše výrobky jsou vyráběny s největší pečlivostí českými švadlenami, které svou práci perfektně ovládají, jsme tak schopni pokrýt výrobu nejen pánských doplňků jediným omezením je pro nás vlastní fantazie a samozřejmě požadavky zákazníků.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám
  • Dropshipping
  • Doprava zdarma
  • Sleva při větší objednávce

O naší firmě

Jsme malá česká firma, která pro Vás vyrábí luxusní pánské doplňky, jako jsou hedvábné a brokátové kravaty, vázací motýlky pro které používáme jak vzorovanou bavlnu, tak i hedvábí a brokát, dřevěné motýlky obšité převážně brokátovou látkou, širokou škálu kapesníčků a mnoho dalšího.

O našich produktech

Kravaty, motýlky a kapesníčky jsou ručně vyráběné českými švadlenami. Každý kus je tedy originál a to je jedinečné. Dřevěné motýlky také vyrábí český truhlář a každý motýlek je broušen zvlášť s tou největší pečlivostí.

Každá kravata nebo dárkový box je dodáván v originální balení, kterým je stylová dřevěná krabička, která perfektně poslouží jako odkládací prostor pro kravatu, ale navíc se skvěle hodí jako dárek.

Kontaktní údaje

Lukáš Laštovička
Husova 986
35735  Chodov
Česká republika
01924621

Kontaktní osoba

Lukáš Laštovička

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.