LUIS Decoration s.r.o. (by inspire...porcelán s českou duší)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme maloobchodní a velkoobchodní prodej kuchyňských a bytových doplňků. V sortimentu naleznete jídelní servisy, nože, keramiku, nádobí, textil do kuchyně, příbory, odpadkové koše, dekorace, svícny, vázy, skleničky, žehlicí prkna, sušáky, nábytek a dekorace do dětského pokoje.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Velkoobchodní účet v e-shopu

O naší firmě

Všechno to začalo láskou ke krásným věcem a víře, že i krásná drobnost může přinést spoustu radosti. Otevřením prvního obchůdku v OC Flóra před více než 16 lety jsme si splnily sen.

Chtěli jsme nabízet něco svěžího, moderního a krásného, protože už tisíce let stará učení hovoří o tom, že nás naše domovy, tak jak si je zařídíme mohou v životě podporovat stejně jako oslabovat. A nám časem nestačilo jen krásné věci pro Vás získávat, ale chtěli jsme je pro Vás tvořit. A to je další náš sen. Vlastní keramická dílna, kde se můžeme pokoušet tvořit krásu.

A věřte nám, že nás to baví a dělá nám to radost. A jen doufáme, že stejnou radost budeme přinášet i Vám….. Dnes naše zboží najdete nejen na našem novém e-shopu či v naší prodejně v Brně , ve vzorkovně v Praze, ale i u našich obchodních partnerů….

O našich produktech

by inspire…porcelán s českou duší

jsme česká rodinná značka uvedena na trh v roce 2004. Od počátku se řídíme mottem „V jednoduchosti je krása“. Snažíme se navrhnout čistý tvar v moderním stylu, použít ušlechtilý materiál a vymyslet jedinečný dekor. A pak to s láskou upečeme…..

Brabantia

Ať chceme nebo ne, žijeme ve spotřebním světě. Nejdříve kupujeme, potom spotřebováváme nebo rozbíjíme, a nakonec se toho zbavujeme nebo to skladujeme, abychom si mohli pořídit nové. Holandská značka Brabantia se k této situaci staví velmi originálně: za prvé vyrábí kuchyňské doplňky, které jsou takřka nezničitelné a designově nadčasové, takže se nám jen tak neokoukají. A za druhé vyrábí především ty kuchyňské doplňky, které k vyhazování nebo ke skladování patří.

Takže pokud hledáme koš na odpadky, koš na prádlo, krabice na potraviny či sušáky na prádlo, ty zaručeně nejlepší najdeme u firmy Brabantia. A nejen je. Brabantia také nabízí dokonalé řešení funkčních potřeb pro žehlení a sušení prádla.

Home & Living

Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřevakonferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.

 

Kontaktní údaje

LUIS Decoration s.r.o. (by inspire...porcelán s českou duší)
Elišky Přemyslovny 378
15600  Praha – Zbraslav
Česká republika
28927460
DIČ

Kontaktní osoba

Petra Trojánková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.