LTM Trade s.r.o. (Strojní šnekový aplikátor spárovací hmoty)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Dobrý den,
nabízíme velkoobchodní podmínky pro nástroj naší výroby. Jedná se o Strojní šnekový aplikátor spárovací hmoty, který originálním způsobem řeší problematiku spárování lícových cihel, přírodního a umělého kamene a pohledového betonu. Proces aplikace s tímto nástrojem je naprosto čistý a rychlý, zároveň odpadá i konečné čistění obkladu. Další výhodou je snadné ovládání. Spárování klasickým způsobem pomocí špachtlí je složité a zvládne ho jen kvalifikovaná osoba. S naším Aplikátorem dokáže spárovat opravdu prakticky každý. Dbáme také na kvalitu, proto je tělo vyrobeno z nerezové oceli a šneková hřídel je ošetřena pozinkováním.
Aplikátor je již léty vyzkoušený a prověřený. Úzce spolupracujeme také s předním výrobcem stavebních směsí, který pro Aplikátor vytvořil vlastní spárovací hmotu.
Více informací a instruktážní videa naleznete na našem eshopu. Neváhejte nás kontaktovat i telefonicky či emailem.

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora

O naší firmě

Naše firma funguje na trhu již od roku 2016. Specializujeme se především na nářadí pro sádrokartonáře. Nápad na započatí výroby naší Strojní spárovací pistole však přišel už dlouho dlouho předtím, kdy bylo na kamarádově chatě třeba zaspárovat starší obvodové zdivo. Práce pomocí špachtlí byla doslova úmorná a tak jsme začali přemýšlet, jak by to šlo změnit. Zpočátku to nebylo vůbec lehké, protože jsme velmi rychle přišli na to, že zkoušet spárovat pomocí výtlačné pistole prostě nejde. Spárovací hmota se totiž v tomto případě chová tak, že tlačící píst nejprve vytlačí z hmoty vodu a následně se pistole ucpe. „Tak a co teď?“, říkali jsme si a byli jsme opět zase na začátku. Za několik dní však přišel geniální, a přitom vlastně i tak jednoduchý, nápad na použití šnekové hřídele. Tak tenkrát vznikl i první prototyp naší Strojní spárovací pistole. S nadšením jsem v rámci své živnosti začal s výrobou. Netrvalo dlouho a objevili se první zákazníci s nadšením, jak snadné a rychlé spárování může být. To byl také hlavní hnací motor nepolevit a díky tomu jsme tu stále pro vás pro všechny řemeslníky, ale i domácí kutili.

O našich produktech

Chceme našim případným odběratelům nabídnout především náš vlastní produkt Strojní šnekový Aplikátor spárovací hmoty, který je zmíněný výše. Ne všechny naše další produkty nabízíme velkoobchodně. Prosím, neváhejte nás kontaktovat s dotazy. Rádi Vám odpovíme.

Kontaktní údaje

LTM Trade s.r.o. (Strojní šnekový aplikátor spárovací hmoty)
Jedovnická 2347/6
62800  Brno - Líšeň
Česká republika
05270031
DIČ

Kontaktní osoba

LTM Trade s.r.o.

LTM Trade s.r.o.

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.