Lindha a.s. (Lindhaus ČR - profesionální úklidová a čistící technika)

Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Spolupracujte s přímým dovozcem profesionální úklidové techniky pro firmy i domácnosti. Poskytujeme poradenství, profi podporu a obchodního zástupce i pro vaše zákazníky. Kompletní sortiment máme v našem showroomu v Praze, který mohou využívat i velkoobchodní odběratelé.

Co můžete získat?

 • Vlastního obchodního zástupce
 • Dopravu zdarma
 • Zajímavou marži
 • Dárky k objednávce
 • Možnost vyzkoušení v našem showroom
 • Bezplatné vykoušení po celé ČR
 • Spolehlivou a dlouhodobou spolupráci

 

Co vám nabídneme

 • Shoptet XML feed
 • Nonstop podpora
 • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Jsme česká společnost a přímý dovozce profesionální úklidové techniky Lindhaus, včetně příslušenství a čisticích prostředků.

Naše stroje jsou určené na údržbu a čištění koberců, čalounění i pevných podlah. Všude tam, kde jsou hygiena a čistota stálou nutností.

Výrobky využívají úklidové firmy, hotely a restaurace, školy i sportoviště, nemocnice či dopravní společnosti pro vlaky, autobusy a letadla. Stroje pro profesionální čištění jsou vhodné i pro náročné prostory jako jsou dílny či průmyslová oddělení.

Specializujeme se i na kvalitní techniku do domácností. Lindhaus vyrábí prémiové vysavače a mycí stroje, které jsou vhodné do bytů, domů i na chalupu. Stroje disponují vysokou kvalitou a dlouhou životností – vysavač vydrží v provozu i 20 let. (víme dle zpráv a hodnocení od zákazníků 🙂 )

Naší prioritou je vyjít zákazníkům maximálně vstříc a reagovat na jejich požadavky tak, aby byli spokojeni a pravidelně se k nám vraceli. Naším cílem je maximální podpora a individuální přistup ke každému zákazníkovi.

O našich produktech

O výrobci – Lindhaus S.R.L.

Lindhaus pochází z Itálie a působí na mezinárodním trhu již od roku 1992. Vyrábí kvalitní podlahové mycí stroje a profesionální vysavače, včetně příslušenství.

Všechny výrobky se pyšní kvalitou zpracování, vysokým výkonem, dlouhou životností a cenovou dostupností. S jejich stroji je radost uklízet.

Firma Lindhaus byla vybrána několika prestižními organizacemi jako je Bílý dům v USA, a spoustou dalších vládních budov v USA, několika vysokými školami po Spojených státech amerických. Také například slovinskou a rakouskou vládou, královským palácem v Nizozemsku, italskou poslaneckou sněmovnou, několika globálními církevními organizacemi a velkými zdravotnickými zařízeními.

V roce 1992 Lindhaus otevřel dceřinou společnost v Minneapolis (Minnesota) pro distribuci svých i domácích strojů pro celý severoamerický trh.

PODLAHOVÉ MYCÍ STROJE

Naše čistící stroje jsou schopny odstranit všechny druhy nečistot z podlah, včetně zbytkových kapalin a pevných látek. Jsou tedy vhodné i pro dílny a průmyslová oddělení. Jsou vhodné pro malé i velké plochy škol a školek, skladů, barů, restaurací, kanceláří či nemocnic, nebo do míst s vysokým provozem, kde je hygiena stálou nutností. Své místo zde najdou i malé podlahové mycí stroje na čištění prostor od cca 20 m² do 250 m². Úklidové stroje Lindhaus určené na mytí podlah je možno použít i na základní čištění koberců. S malými mycími stroji také na extrakční čištění koberců a čalounění, nebo na mytí oken.

Top produkty

 • Malý mycí stroj Lindhaus LW30
 • Velký mycí stroj Lindhaus LW46 Hybrid dual core
 • Profi vysavač s klepací hlavou na pevné podlahy i koberce Lindhaus Dynamic
 • Tyčový vysavač do domácnosti Lindhaus DP-5 Linda

Kontaktní údaje

Lindha a.s. (Lindhaus ČR - profesionální úklidová a čistící technika)
Na Pokraji 540/2
19000  Praha - Prosek
Česká republika
08848726
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.