Life ProKlassa s.r.o. (Klassa)

Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme školní nábytek, který je vyráběn se zaměřením na působivý design a ergonomii pro zdravé sezení. Žáci a studenti tráví velké množství času sezením ve třídách při vyučování a školní nábytek se tak stává významných aspektem, působícím na pohybový aparát našich dětí.

O naší firmě

Společnost Life ProKlassa se zabývá prodejem školního a kancelářského nábytku v České republice.

Zakládáme si nejen na kvalitě našich produktů, ale také na doprovodných službách, které neustále rozšiřujeme a optimalizujeme.

Na povrchový materiál stolů používáme následující dekory LTD a MDF desek. Dále naší specialitou jsou kompaktní desky. Kompaktní desky jsou vysokotlaké lamináty vhodné pro oblast s vysokými nároky na mechanicko-fyzické vlastnosti. Jednotlivé kompaktní desky mohou být vyztuženy hliníkovými pásky, jenž extrémně zvyšují pevnost.

Nabízíme pracovní plochy s litou polyueratonou hranou PUR jako standard. PUR hrana je nejodolnější variantou úpravy hrany pracovní desky školní lavice, a proto zabezpečuje nejlepší ochranu proti poškození. V nabídce nadále ponecháváme varianty MDF hrany a ABS hrany. Prosíme, věnujte pozornost rozměrům u jednotlivých typů hran.

Hlavní předností školního nábytku Life proKlassa je splnění požadavků nové normy ČSN EN 1729 pro výšky školního nábytku. Všechny stoly a lavice Klassa jsou opatřeny rektifikačními šrouby pro možnost vyrovnání nerovností podlahy.

Kontaktní údaje

Life ProKlassa s.r.o. (Klassa)
Těšínská 1023/29
74601  Opava – Předměstí
Česká republika
03784762
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.