Lenka Vlčková

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme pro všechny e-Shopy a obchody dlouhodobou spolupráci se značkou Lallabee. Italská firma Harmonianat přichází na český trh s širokou řadou dětských laků na nehty  a bezkonkurenční novinkou dětských lesků na rty, vše v BIO kvalitě. Rádi bychom navázali spolupráci s prodejnou, kam bychom mohli odkazovat naše zákazníky. Lallabee laky jsou vodou ředitelné, netoxické, zdravotně nezávadné a díky atestacím a širokou škálou barev jsou oblíbené nejen mezi dětskými zákazníky, ale i mezi maminkami.

Zaregistrujte svůj obchod na našich stránkách a získejte více informací o našich produktech. Rádi pro vás připravíme zajímavou nabídku.

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám
  • Dropshipping

O naší firmě

Jsem výhradními dovozci značky Lallabee do ČR.  Budujeme v ČR síť prodejních míst, kam chceme odkazovat naše zákazníky.

Značka Lallabee je novinkou na české trhu. V nabídce máme dětské laky a novinku lesk na rty. Všechny produkty jsou v BIO kvalitě s certifikátem Bios-NaturCosmetics.

O našich produktech

Lak na nehty na bázi vody, netoxický, ultra jemný lak na nehty pro děti, který lze umývat vodou. Je to naprosto bezpečný a zábavný. Malé slečny můžou napodobovat své starší sestry nebo maminky, bez nebezpečí pro jejich zdraví a bez zničení oblečení.

Lesk na rty
Lallabee lesk na rty je formulován se 100% potravinovými přísadami, je velmi jemný, neškodný a certifikován BIOS-NaturCosmetics

Kontaktní údaje

Lenka Vlčková
Vrhaveč 106
33901  Klatovy
Česká republika
86917081
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.