LASOP s.r.o. (www.dreko.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Na http://www.dreko.cz/stelivo/ nabízíme přírodní stelivo z dřevní hmoty (granulované a peletkové), vyráběné v České republice. Naše steliva jsou bez přidaných chemikálií a jsou 100% biologicky odbouratelná, kompostovatelná nebo je můžete spláchnout do toalety.

Dále nabízíme doplňkový sortiment zaměřený na psy, kočky a hlodavce – pamlsky, probiotika, produkty zaměřené na péči o vaše mazlíky a doplňkový sortiment

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora
  • Objemové slevy
  • Stelivo vyrobené v ČR
  • 100% přírodní stelivo
  • Stelivo je možno po použití spláchnout do WC
  • Probiotika pro psy, kočky a hlodavce
  • Zakázkovou výrobu steliva

O naší firmě

Jsme dodavatel granulovaného a peletkového steliva pro domácí mazlíčky, terarijní zvířata a ptáky. Pro větší zvířata nabízíme podestýlku v podobě dřevěné štěpky.

Do nabídky jsme zařadili také doplňkový sortiment, který potěší každého chovatele. Nabízíme pamlsky, doplňkový sortiment, ale myslíme i na zdraví domácích mazlíčků a proto nabízíme probiotika pro psy, kočky a hlodavce

O našich produktech

Naše stelivo je přírodní, vyrobené POUZE z dřevních vláken a BEZ přidaných chemikálií, 100% biologicky rozložitelné, kompostovatelné nebo je můžete spláchnout do toalety. Vyrobené v České Republice.

Granulované stelivo

Přírodní stelivo z dřevních vláken, vhodné převážně pro kočky. Stelivo vydrží až několik týdnů, než je bude potřeba kompletně vyměnit. Hrudky a tuhý odpad můžete vhazovat do biologického odpadu a nebo toalety  a  spláchnout.

Peletkové stelivo

Univerzální přírodní stelivo z dřevní hmoty pro hlodavce, terarijní zvířata, exotické ptactvo a další zvířata chovaná v klecích a teráriích Hrudky a tuhý odpad můžete vhazovat do biologického odpadu a nebo toalety  a  spláchnout.

Stelivo ze štěpky

Univerzální přírodní stelivo ze dřeva, vhodné pro stájová zvířata, ale také pro terarijní zvířata, exotické ptactvo a další zvířata chovaná v klecích a teráriích. Hrudky a tuhý odpad můžete vhazovat do biologického odpadu a kompostovat.

Kontaktní údaje

LASOP s.r.o. (www.dreko.cz)
Vohančice 91
66601  Vohančice
Česká republika
10890408

Kontaktní osoba

Jiří Poláš

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.