L-W BCH s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše zboží prodáváme nejen koncovým maloobchodním zákazníkům, ale také zásobujeme kamenné i internetové prodejny hraček a souvisejícího zboží nabízeného na našich stránkách v ČR za velkoobchodní ceny.

Máte-li zájem prodávat naše výrobky zaregistrujte se na našich stránkách www.lwtoys.eu a zároveň prosím zašlete na adresu info@lwtoys.eu následující údaje o Vaší společnosti:

  • kopie Živnostenského listu
  • kopie Osvědčení o DIČ, pokud jste plátci DPH

Po obdržení informací o Vaší firmě Vám nejpozději do 3 pracovních dnů zašleme informaci, že Vám byl zpřístupněn velkoobchodní ceník poptávaného sortimentu s podmínkami velkoobchodního prodeje.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Jsme českou společností, která se zaměřuje na výrobu, distribuci a prodej bezpečných dětských hraček.

Všechny naše výrobky jsou vybaveny certifikátem „Bezpečné hračky“, který je vydáván českým zkušebním institutem ITC se sídlem ve Zlíně. Bezpečnost našich dětí je pro nás absolutní prioritou.

O našich produktech

Zaměřujeme se především na prodej dětských stavebních kostek a to takovým způsobem a formou, která v maximální možné míře rozvíjí jejich vlastní kreativitu. Našim cílem není dětem diktovat jakým způsobem si mají hrát, ale nabídnout jim možnosti, aby ony samy opravdu bez omezení uplatnily své představy. Proto nabízíme základní sety stavebních kostek v různých barvách a tvarech, které umožňují jak chlapcům, tak děvčatům stavět různé tvary, předměty a naplnit tak svoje představy.

K těmto základním setům potom nabízíme doplňkové stavební kostky, které označujeme jako kreativní sety a tyto sety pak vhodným způsobem umožňují dále rozvíjet stavební aktivity dětí.

Kontaktní údaje

L-W BCH s.r.o.
Polanecká 803
72100  Ostrava - Svinov
Česká republika
24227790
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.