Kvalitní život.com s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Moringa z Tenerife. Evropská kvalita, nejkvalitnější moringa a unikátní doplňky zdraví- prášek z listů, olej ze semen, tekutá moringa,MTT s aktivátorem lidské telomerázy, Bacillus subtilis z Moskevské akademie věd, Artemisia annua. Vydáváme časopis Kvalitní ŽIVOT – prodej v ČR a SR. Oslovte nás kvůli nabídce.

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Kvalitní život.com s.r.o je na trhu 7. rokem. Krome produktu moringy z Teneriofe vydáváme vlastní časopis a pořídíme zájezdy tzv. Moringa tripy Tenerife pro naše klienty.

O našich produktech

Moringa je nazývána stromem budoucnosti, ale proč ji ještě neznáte?

Barbara Simonsohn se ve své knize Moringa – zázračný jedlý strom ptá: Proč myslíte, že jste doposud slyšeli o morinze jen tak málo nebo dokonce vůbec? Pokud je tato rostlina doopravdy tak úžasná, proč je tedy skoro neznámá?

Profesor Louis M. De Bruin z neziskové organizace „Moringa Tree of Life“ k tomu říká: „Výroba a prodej vitamínů a minerálních doplňků výživy sloužících ke zlepšení zdraví, to je veliký byznys. Jestli máte firmu, která nabízí na stovky různých vitamínů a potravinových doplňků, proč byste měli nabízet produkt, který může nahradit jedním rázem všechny ostatní?“. A samozřejmě situace je navíc taková, že moringu si žádný farmaceutický koncern nebo výrobce potravinových doplňků nemůže nechat patentovat. Aby bylo možno uvést na trh nějaký lék, je zapotřebí investice ve výši nejméně 10 milionů eur, nejprve aby byl vyvinut a řádně otestován a pak ještě jednou podobné částky na reklamní účely, aby se o něm lidé vůbec dozvěděli. Z toho je jasné jediné: Tahle lobby nemůže skutečně moringu vůbec potřebovat. A tak tento strom superlativů zůstával doposud ve stínu pozornosti. Nyní ale otevíráme novou kapitolu, poněvadž ve své historii lidstvo tuto rostlinu ještě nikdy nepotřebovalo naléhavěji. Že tento strom je darem z nebes nebo rovnou darem bohů, jak ji ostatně nazývali, to věděli lidé v Indii již před tisíci roky.

Kontaktní údaje

Kvalitní život.com s.r.o.
Mirešická 358
25225  Jinočany
Česká republika
01551884
DIČ

Kontaktní osoba

Ing. Renata Steinmetzová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.