Království konopí s.r.o. (Bio konopné potraviny a pamlsky)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zdravé bio pamlsky a potraviny z technického konopí z certifikované sadby semen Cannabis Sativa, bez halucinogenních účinků, pěstované a vyráběné v sousedním Rakousku v nejvyšší bio kvalitě. Mezi naše výrobky patří nejen zdravé a chutné bio potraviny, extrémně prospěšné pro náš organizmus a jeho imunitu, chránící před viry a bakteriemi, jako jsou konopné čaje, pivo, energetický nápoj, konopné čokolády fair trade, konopný nugát, sladké i slané konopné chroustání, loupaná i neloupaná konopná semena a olej, ale i potrava a podestýlka pro Vaše domácí mazlíčky, především psy a koně, a konopné suvenýry.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • atraktivní bio výrobky
  • odborné prezentace a semináře
  • flexibilní dodávky

O naší firmě

Jsme mladá rodinná firma, která se na svých cyklo-toulkách po Rakousku setkala s těmito úžasnými výrobky a poté, co jsme je celá rodina začali užívat a sledovali jsme na sobě tu energii, vitalitu, vyšší imunitu a výkonnější pohybový aparát, rozhodli jsme se tyto úžasné konopné bio potraviny dovážet do ČR jako výhradní zástupce a umožnit tak i Vám mít v portfoliu tyto zdravé a neznámé konopné pamlsky a potraviny, kterou jsou slastí pro náš organizmus díky omega-mastným kyselinám, vitamínům a minerálům, ale především svojí skvělou jemně oříškovou chutí. Vhodné i pro vegany a vegetariány a alergiky na ořechy.
Máme výhradní zastoupení, tudíž dodáváme jak velkoobchodům, tak i eshopům a kamenným prodejnám – se zdravou výživou, vinotékám, obchůdkům se suvenýry i chovatelským potřebám a stájím.

O našich produktech

BIO KONOPNÁ SEMENA LOUPANÁ
Jsou vhodná i pro vegetariánskou a veganskou stravu díky vysokému obsahu bílkovin, proteinů, vlákniny, omega-6 a 3 mastných kyselin a železa. Konzumují se buď samotná, v jogurtu, smoothies, müssli, salátech, pomazánkách, na chlebu s máslem či tvarohem, ale můžete je přidat i do těsta při pečení chleba nebo jiných moučných jídel.
BIO KONOPNÉ ČOKOLÁDY
Nejjemnější fair-trade čokoláda s konopnými semeny ve 3 příchutích: bílá, mléčná a hořká – ideální kombinace, která pohladí Vaši duši i smysly, či udělá radost Vašim milovaným… Neboť jak čokoláda, tak i konopná semena mají vysoce blahodárný vliv na nervovou soustavu.
BIO KONOPNÝ NUGÁT
Ideální a zdravá alternativa nugátového lísko-oříškového krému, ale bez klasických oříšků – tudíž vhodný i pro alergiky a vegany. Obsahuje 30% loupaných konopných semen, bio cukr a bio mléko, bez palmového oleje.
BIO KONOPNÉ MÜSSLI
S čokoládou i bez čokolády, je optimálním startem Vašeho dne anebo plnohodnotnou svačinkou. Müssli s obsahem 10% konopných semen můžete zjemnit čerstvým ovocem.
BIO KONOPNÉ ČOKO-KULIČKY
Jednoduše delikátní – konopná semena namočená ve všech 3 příchutích fair trade čokolády. Navíc díky zdraví prospěšným látkám jako jsou minerály a bílkoviny zdravě doplníte Vaši dávku energie při fyzické či psychické zátěži.
BIO KONOPNÉ SUŠENKY
Lahodné sušenky ze špaldové a konopné mouky, bez laktózy a kvasnic, vhodné i pro vegany a vegetariány.
BIO KONOPNÉ ČAJE
Čisté konopné čaje anebo namíchané směsi s bylinkami či ovocem ve 4 příchutích.
BIO KONOPNÉ PIVO
nefiltrované konopné pivo pro nevšední zážitek
KONOPNÁ MÝDLA
jemné a peelingové mýdlo s obsahem 100% konopného oleje je nejjemnějším pohlazením pro Vaši hebkou a zdravou pokožku.
KONOPNÉ GRANULKY
Zdravá a výživná strava pro nádhernou srst a hebkou kůži, ale i pohybový aparát Vašich pejsků a koňů.
KONOPNÁ SEMENA
Krmná semena pro Vaše koně či pejsky.
KONOPNÝ ŠROT
vitamínová a proteinová bomba pro Vaše koně a pejsky.

Kontaktní údaje

Království konopí s.r.o. (Bio konopné potraviny a pamlsky)
Starovičky 129
69168  Starovičky
Česká republika
08430985
DIČ

Kontaktní osoba

Halka Prokešová

Halka Prokešová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Království konopí s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty