KOVE TOOLS s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Firma KOVE TOOLS s.r.o. je autorizovaným partnerem společnosti Stanley Black & Decker Czech Republic. Provozujeme specializovaný obchod s ručním, elektrickým a pneumatickým nářadím značek Stanley, DeWalt, Black & Decker a Bostitch.

Nabízíme kvalitní nářadí, jak pro každodení práci, tak i pro řešení těch nejnáročnějších úkolů.

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Počátky naší firmy sahají již do roku 2007, kdy vznikl první e-shop zaměřený na prodej tonerů a cartridgí. V roce 2012 došlo k založení společnosti KOVE Tools s.r.o. a také ke vzniku specializovaných e-shopů zaměřených na prodej značkového profesionálního nářadí a nástrojů. V letech 2013 – 2014 jsme rozšířili skladové kapacity a otevřeli výdejní místo v Kolíně. Vzhledem k rychlé expanzi firmy jsme v dubnu 2016 otevřeli zcela novou provozovnu v Kolíně – Zálabí. Díky nově vzniklým velkorysým skladovacím prostorům pro Vás můžeme i nadále navyšovat skladové zásoby, což vede ke značnému rozšíření sortimentu i k plynulejším dodávkám zboží. Aktuálně máme v nabídce více než 35 tisíc položek.

V současnosti provozujeme několik specializovaných internetových obchodů, ve kterých nabízíme zboží z více oborů. Zaměřujeme se převážně na prodej profesionálního ručního elektrického a pneumatického nářadí a nástrojů. V této oblasti můžete vyhledávat zboží ve třech různých e-shopech, které jsou pro Vaši lepší orientaci přehledně rozděleny dle kategorií a výrobců. Druhou oblastí je prodej tonerů, inkoustových náplní a kancelářské techniky.

Dodáváme zboží do stavebních firem, autodílen, kamenných obchodů s nářadím, řemeslníkům, výrobním závodům, úřadům, zdravotnickým zařízením a mnoha dalším. Spolupracujeme s partnery nejen v České republice, ale i v dalších evropských státech.

O našich produktech

Ať jste maloobchodní prodejce hledající výrobky nejvyšší kvality pro své zákazníky, nebo zkušený koncový uživatel hledající pro sebe to nejlepší nářadí, STANLEY je zde pro Vás.

STANLEY se hrdě hlásí ke své tradici průmyslové dokonalosti. Neustále testujeme, nově konstruujeme a zdokonalujeme naše výrobky, abychom zajistili jejich kvalitu a maximální funkčnost. Naším cílem je zůstat nejlepší na světě v tom, co děláme, a víme, že totéž od značky STANLEY právem očekávají její zákazníci.
STANLEY Works, původně firma vyrábějící petlice a dveřní kování v městě New Britain v Connecticutu, byla založena v roce 1843 Frederickem T. STANLEYm. O několik let později, v roce 1857, Frederickův bratranec Henry STANLEY založil STANLEY Rule and Level Company. V roce 1920 se Rule and Level Company spojila se společností STANLEY Works a stala se její slavnou divizí ručního nářadí Hand Tools Division.
V průběhu let firma STANLEY Works přinesla světu mnoho z nejinovativnějšího a nejužitečnějšího nářadí. Mezi ně patří hoblík Bailey®, rašple Surform®, kovový svinovací metr PowerLock® a v poslední době řada výrobků FatMax™. I dnes je společnost STANLEY nejvýznamnějším inovátorem v oblasti ručního nářadí.

Kontaktní údaje

KOVE TOOLS s.r.o.
Morávkova, 1566
28002  Kolín
Česká republika
24851523
DIČ

Kontaktní osoba

Jakub Čáslava

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.