KONFORM – Plastic, s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Výroba vstřikovacích forem na plasty včetně příslušenství. Orientujeme se na automobilový průmysl. Zpracováváme inženýrské a technické materiály, například PP, PE, PA a další.

O naší firmě

Společnost byla založena v roce 1991 jako konstrukční kancelář vstřikovacích forem na plasty a hliník, dále lisovacích a střižných nástrojů, hydraulických systémů a příslušenství ke vstřikovacím strojům.

V roce 1993 byla zřízena samotná výroba vstřikovacích forem na plasty, zkušebna a následně výroba plastových dílů.

Společnost rok od roku rozšiřovala výrobní sortiment a snažila se svým zákazníkům nabídnout vše, aby dokázala v co největší míře uspokojit přání zákazníků. Pro zajištění spokojenosti všech svých zákazníků, začala budovat systém kvality a v roce 2001 certifikovala celý svůj výrobní program podle normy ISO 9001. V této době se začala orientovat na sériové dodávky pro automobilový průmysl a proto také v roce 2005 certifikovala dle nových a přísnějších požadavků normy ISO/TS 16949. Norma systému environmentálního managementu ISO 14001 je ve společnosti zavedena od roku 2013. Společnost využívá k efektivnímu provozu a snížení svých nákladů informační systém Helios.

 

Kontaktní údaje

KONFORM – Plastic, s.r.o.
Šedesátá 5576
76001  Zlín
Česká republika
27666301

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.