Kateřina Golombová (Smartimi)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme produkty značky Smartimi jejichž mottem je Baby care with ease, tedy Snadná péče o miminko. Především se jedná o doplňky ke kočárkům, které jsou dosud na trhu unikátní.

O naší firmě

Smartimi přináší maminkám originální pomocníky, kteří šetří čas i prostor. Unikátní a praktické řešení, které si klade za cíl usnadnit maminkám každodenní péči o miminka a batolátka.

Jak jinak než z nudy na mateřské dovolené vznikl nápad vytvořit pro maminky něco, co jim pomůže v každodenní péči o miminko a domácnost. Manžel můj nápad podpořil a tak jsem před dvěma lety odstartovala cestu za vlastní značkou Smartimi. Realizace nápadů, kterých mám dodnes plnou kapsu, stála mnoho hodin vytváření návrhů a jejich dolaďovaní do použitelné verze. Můj cíl byl vytvořit praktické pomocníky z trvanlivých materiálů s pěkným designem. A to se, pevně věřím, podařilo.

O našich produktech

Produkty jsou vyrobeny z kvalitních a pevných materiálů a mají krásný design, který se hodí ke každému kočárku a mamince. Můžete si vybrat ze široké škály barev a designů.

Dále nabízíme multifunkční bluetooth aroma difuzér, který je unikátní svými funkcemi. Disponuje bluetooth reproduktorem, časovačem a funkcí přerušovaného chodu, který zaručí postupnou a decentní aromaterapii. Je tak vhodný k použití v rodinách s malými dětmi už od nejútlejšího věku.

Smartimi to je inovace, kvalita a jedinečnost.

Kontaktní údaje

Kateřina Golombová (Smartimi)
Ludvíka Podéště 1862/24
70800  Ostrava
Česká republika
06199623

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.