Kaizen International s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme:

  • prodej ochranných zdravotních pomůcek (jsme obchodní partneři a výhradní dodavatele několika světových výrobců OZP – např. Merufa, Sequoia, ENMED, atd.)
  • prodej dezinfekčních prostředků
  • prodej bytových doplňků a dekorací
  • Prodej Hardware zařízení

Neustále rozšiřující se sortiment dle aktuální situace na trhu.

Investice do průmyslu a výroby.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Konkurenceschopné ceny
  • Dodržování termínů a vysoká flexibilita

O naší firmě

Vážení obchodní partneři,

dovolte mi představit Vám společnost Kaizen International s.r.o., která má ambice stát se Vaším partnerem v oblasti obchodu, nákupu a navazujících služeb.

I přes to, že na trhu působíme pouze krátce, jsme díky našemu flexibilnímu přístupu dynamicky vzrostli z lokální firmy na dodavatele mnoha nemocnic, záchranných služeb, sociální zařízení apod. Při zakládaní naší firmy jsme se inspirovali slovem Kaizen z japonštiny, „zlepšení“ nebo „změna k lepšímu“ odkazuje na filozofii či postupy při zlepšování procesů a to zejména v řízení podniků. Podstata pojmu Kaizen jednoduše znamená neustálé zlepšování a proces každodenních kontinuálních změn. Naším cílem jsou spokojení zákaznici, kvalitní přístup k práci, časová flexibilita a inovativní myšlení. V současné době dodáváme zboží pro korporátní a vládní instituce až po koncové zákazníky s cílem stát se váženou obchodní společnosti v centrální Evropě.

Postupně se původně malá společnost rozrostla a rozšířila své aktivity o obchodní činnost, dodávky ochranných zdravotních pomůcek, dezinfekcí a v neposlední řadě také o poradenskou činnost v oblasti obchodu a nákupu. V současné době již společnost Kaizen International s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti obchodu, nákupu a je připravena realizovat Vaše poptávky.

V našem podnikání se zaměřujeme na budování dlouhodobých obchodních i osobních vztahů s našimi zákazníky, dodavateli a zaměstnanci. Za tímto účelem budujeme profesionální tým pracovníků, jejichž prostřednictvím Vám chceme nabídnout kvalitní a odbornou spolupráci ve všech fázích obchodu. Věříme, že vyváženost firmy z obchodního pohledu, pružnost a osobní přístup jsou naší nespornou konkurenční výhodou.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi a děkujeme všem stávajícím zákazníkům.

Kontaktní údaje

Kaizen International s.r.o.
Cihelní 1191/95
70200  Ostrava – Moravská Ostrava
Česká republika
09255206
DIČ

Kontaktní osoba

Vladimír Dubový

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.