JBR Import Trading s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme experty na bezdotykové a dálkově ovládané technologie, které usnadňují každodenní život. Bezdotykový odpadkový koš nebo dávkovač mýdla? Nebo snad vyhřívané vložky do bot, vyhřívané čepice nebo rukavice? Dodáváme výjimečné produkty na český trh.
Dovážíme od přímých výrobců zařízení a vybavení ze segmentu domov a zahrada, mobilní příslušenství a sport. Prodáváme přímo z našeho eshopu, máme vlastní velkoobchodní sekci pro výrobky od přímých výrobců s možnou spoluprací s kamennými obchody nebo jinými internetovými prodejci za výhodné ceny.

Co vám nabídneme

  • Technologicky vyspělé produkty
  • Výjimečné výrobky s bezdotykovými technologiemi
  • Kvalitní výrobky pro domácnost a zahradu
  • Funkční výrobky v segmentu sport
  • Velkoobchodní spolupráci s možností objemových slev
  • Rychlost dodání výrobků do eshopů nebo kamenných prodejen
  • Zodpovědný přístup k reklamacím

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Jsme ryze českou obchodní společností zabývající se distribucí exkluzivních výrobků s bezdotykovou nebo dálkově řízenou technologií. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní a jedinečné výrobky, které nemají zastoupení na českém trhu. Sortiment neustále rozšiřujeme na základě průzkumů trhu a požadavků našich věrných zákazníků. Zaručujeme kvalitu produktů od konkrétních výrobců, rychlost dodání a zodpovědný přístup při řešení reklamací nebo stížností.

O našich produktech

DOMOV A ZAHRADA
Automatický bezdotykový odpadkový koš nebo 100% automatický dávkovač mýdla? Ergonomické kancelářské židle nebo designová patchwork křesla? To a mnohem více naleznete v kategorii nejnovějších produktů DOMOV A ZAHRADA pro vybavení moderní domácnosti nebo kanceláře.

MOBILNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Sluchátka pro špičkový přenos hudby, univerzální držák, selfie tyče nebo magnetické kabely? Drobné mobilní příslušenství špičkové kvality a ojedinělého designu naleznete v sekci produktů MOBILNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

ZAHŘÁT A OCHLADIT
Jak přežít zimu nebo naopak jak v létě při tenise zchladit upocené čelo? V sekci ZAHŘÁT A OCHLADIT naleznete špičkové výrobky pro sport i práci v náročném prostředí. Vyhřívané vložky do bot, vyhřívané rukavice, čepice nebo pásy pro zbavení svalové ztuhlosti, to vše nabízíme v nejlepší kvalitě ve výběrových materiálech přímo od výrobců.

Kontaktní údaje

JBR Import Trading s.r.o.
Slavíkova 1204/16
13000  Praha
Česká republika
24195308
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.