Jaroslav Mazáč (Čajíčky.cz - Horké nápoje a další delikatesy)

Shoptet Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

V naší nabídce najdete pečené čaje od čtyř největších výrobců v ČR – Notea, Madami, Staročeské Novoměstské čaje, Babiččiny ovocné čaje. Dalé krémové horké čokolády Cioconat, Antico Eremo, Magica Ciok. Desítky druhů sáčkových čajů od firem Gatuzo, Teekanne, Hyson, Popradské čaje, Santée, Curtis, Drana Tea, Heath & Heather a další. Velmi oblíbené jsou léty prověřené nápoje Hot Apple a Horký Francouz. Ovocné a bylinné sirupy Notea. Nabídku dále doplňují tradiční lázeňské oplatky, hořické trubičky, džemy.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Odborné poradenství
  • Jedinečnou šíři sortimentu
  • Velkoobchodní přístup na eshopu
  • Expresní expedici objednávek

O naší firmě

Dobrý den,
jmenuji se Jaroslav Mazáč a od roku 2010 provozuji eshop specializující se na prodej vybraných horkých nápojů a dalších delikates.
Nejsem jen prodejcem, ale jsem také pravidelným konzumentem těchto nápojů. Právě na základě osobních zkušeností vybírám zboží, které následně zařazuji do své nabídky. Nápoje dodávám jak maloobchodním zákazníkům, tak i restauracím, obchodům, kavárnám, hotelům a jiným gastro provozům. Pokud máte zájem o velkoobchodní nabídku, kontaktujte nás. Do naší nabídky průběžně zařazujeme další zajímavé produkty, které nás osloví. Naším cílem je Vám nabídnout chutné, kvalitní produkty na jednom místě a to vše za přijatelné ceny i s rychlým, ale zároveň kvalitním servisem. Snažíme se, aby náš eshop bylo místo, kam se budete vždy rádi vracet, když dostanete chuť na nějaký dobrý horký nápoj.

Kontaktní údaje

Jaroslav Mazáč (Čajíčky.cz - Horké nápoje a další delikatesy)
Dvořákova 294
54101  Trutnov – Střední Předměstí
Česká republika
76522997
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.