Jana Linerová (LINJA)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zabýváme se internetovým prodejem pletacích přízí GGH, Schulana, Lang Yarns či Colinette pro velkoobchod i maloobchod. Dále nabízíme kovové, plastové i bambusové jehlice, háčky či spony a propichovadla. Dodáváme také časopisy se vzory pro pletení.

O naší firmě

Naše firma působí na českém trhu od roku 2008. Rozhodli jsme se v prodeji přízí zaměřit naši nabídku na kvalitní materiály střední a vyšší třídy. V naší nabídce tak najdete ty nejlepší značky, které současný evropský trh nabízí. Nabídku doplňujeme také o zajímavé materiály vyrávěné mimo Evropu.

Náš sortiment sestavujeme tak, aby se vzájemně doplňoval. Najdete v něm jak základní řady materiálů, tak i velmi atraktivní příze, jaké vyrábí například japonská firmy Noro nebo anglická Louisa Harding. 

Náš e-shop je určen nejen pro jednotlivé zákazníky, ale také u nás mají možnost nakupovat majitelé obchodů. Chceme, aby se námi nabízený sortiment dostal také k nim a zákazník měl tak možnost širšího výběru i přímo v galanteriích.

V roce 2019 se naše nabídka rozrostla i o nový artikl a to látky. Vybíráme pro vás zajímavé a atraktivní materiály a originální vzory.

V sortimentu přízíi tvoří základ naší nabídky sortiment švýcarského výrobce Lang yarns, německé značky Lana Grossaa a španělské Katii. U všech těchto dodavatelů jsme vytvořili   nabídkovou řadu, přizpůsobenou požadavkům českých zákaznic.

Snažíme se sledovat módní trendy a tak průběžně, během každé sezóny, naši nabídku doplňujeme dalším sortimentem. Najdete tak u nás značky jako  Noro, Louisa Harding,BC Garn, Schoppel Wolle nebo zajímavě ručně barvené materiály Araucania…..

 

 

Kontaktní údaje

Jana Linerová (LINJA)
Krajinská 244/17
37001  České Budějovice
Česká republika
49063332

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.