Jana Klapetková (Princezna Pampeliška)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Specializujeme se na internetový prodej české ručně šité tvorby, šperků a módních doplňků. V naší nabídce najdete zejména tylové sukně, spodničky, plisované sukně či kolové retro sukně pro dospělé i děti.

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Jmenuji se Jana Klapetková a již více než 10 let se věnuji ruční tvorbě a šití originálních sukní a módních doplňků, které prodávám přes svůj eshop www.princezna-pampeliska.cz

Chcete-li se dozvědět, kde beru inspiraci pro svou tvorbu, věřte, že toho, co mám ráda, je víc než dost. Ráda se toulám krajinou Českého Středohoří, ráda prohlížím památky až do úplného vyčerpání, miluji letadla a padáky, modrou barvu, daleké výhledy, klasický zpěv, Suchého a Šlitra, věci, co už dávno vyšly z módy, mapy, dálkové pochody, luční kvítí, barokní architekturu, lidové písně, staré domy, výšky, skály a hory. Když čas dovolí, hraji na housle a píšu hudební komedie pro Divadlo Hlad.

Všechno, co dělám, dělám ráda a pevně věřím, že kousek té lásky je skryt i v každém mém výrobku, který můžete koupit sobě anebo druhým pro radost.

O našich produktech

Obecně o všech výrobcích platí:

– všechny kousky jsou zpracovány s největší pečlivostí. Nemám ráda když výrobky lepí, nedrží, jsou křivé, lezou z nich nitě, jsou v nich bublinky, jsou špinavé, upatlané, nepřesné atd. Abych klidně spala, odesílám jen ty věci, se kterými jsem sama spokojená. Snad i proto je u některých věcí trochu delší dodací lhůta…nechci zkrátka nic odbýt.

– pokud byste i přesto nebyli s některým z mých výrobků spokojeni, určitě se domluvíme buď na nějaké úpravě, výměně či úplném vrácení

– mám ráda věci svým způsobem jednoduché a možná jsem v tomto směru trochu konzervativní. Nemám ambice posouvat někam módní svět, nejsem vyznavačka žádných metal, emo, gothic či lolita stylů, ráda prostě vyrábím věci, které odpovídají mému vkusu. Nekombinuji zbytečně moc barev, držím se dnes již jistě překonaných zásad jako je to, že zlato a stříbro nejdou dohromady, pod bílou košili se nenosí černá podprsenka nebo že nelze kombinovat puntíky a proužky. Výhodu to má v tom, že většina mých výrobků se hodí skoro ke všemu a vše se hodí k nim, a proto si každá majitelka může věc doladit k obrazu svému. Á propos, mám sama zkušenost, že ty nejjednodušší věci se většinou nejhůř shání.

Kontaktní údaje

Jana Klapetková (Princezna Pampeliška)
Karlovo náměstí 22
41301  Roudnice nad Labem
Česká republika
87588587

Kontaktní osoba

Jana Klapetková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.