Jana Kašparová (Nejen pro duši)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Ručně vyrobené šperky z minerálních kamenů. Ráda Vám také vytvořím náramek na míru, jedinečný a jen pro Vás, aby Vám pomohl v aktuální životní situaci.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Už odmalička jsem byla kreativní duše. Věnovala jsem svůj čas malování, keramice, papíru a barvám. Při studiu na vysoké škole jsem začala tvořit a zamilovala se do minerálů. Fascinovaly mě různé struktury, krystalické mřížky, rozmanité druhy, tvary i názvy. Internet byl plný různých šperků z minerálu, ale při studiu minerálů jsem zjistila, že mnohé šperky na internetu jsou vyrobeny z falešných syntetických „minerálů“, a tak jsem se rozhodla vyrábět šperky, které by splňovaly mé vysoké nároky. Mým cílem bylo tvořit šperky, které by nejen zaujaly, ale také potěšily naší duši. Dlouho jsem váhala nad tím, jak celé mé tvoření pojmenovat, nakonec jsem se rozhodla pro název „Nejen pro duši“, protože si myslím, že není důležité potěšit jen naši duši, ale také oči.

 

Proč zakoupit mé výrobky?

Každý výrobek vyrábím s láskou a největší možnou péčí, vkládám do něj spoustu lásky a pozitivní energie, což poznáte už při prvním kontaktu s výrobkem. Všechny korálky, které mi projdou pod rukama, jsou z kvalitních přírodních minerálních kamenů, očištěné a nabité pozitivní energií. Při výrobě používám kvalitní materiály tak, aby Vám šperky dělaly radost po dlouhou dobu. Často od svých zákazníků slýchám: „Ty Vaše náramky jsou neskutečné, mnohem hezčí než na fotce. Nemůžu je sundat z ruky. „

O našich produktech

  • NÁRAMKY Z MINERÁLŮ
  • DÁRKOVÉ SETY
  • DOPLŇKY
  • KAMENY A GEODY

Kontaktní údaje

Jana Kašparová (Nejen pro duši)
Králova Lhota 82
39804  Králova Lhota
Česká republika
07590032

Kontaktní osoba

Jana Kašparová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.