Jana Benešová (Pecičky.cz)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Prodej hřejivých polštářků a hraček či přírodních wellness produktů s náplní z třešňových pecek nebo lněných semínek. Nabízíme polštářky AROMATICS s vonnými oleji a OASE s vůní. Naleznete u nás také hřejivé plyšáky a přírodní sedátka a polštáře.

O naší firmě

Třešňové pecky jsme nehledali. Našly si nás samy. Nečekaně se jednoho dne objevily jako exotický dárek od přítele z Belgie. Ačkoliv náš první nahřívací polštářek vypadal úžasně, první reakce byly rozpačité. Proč pecky? Co s nimi? Po prvním nahřátí jsme však pochopili a do třešňových pecek jsme se zamilovali.

Zanedlouho jsme navázali první kontakt s belgickým výrobcem a na podzim roku 2009 jsme dovezli první paletu peciček do Česka.

Zrodilo se naše podnikání a s ním nový život na společné vlně s třešňovými peckami. Od té doby se vystřídalo pár chladných zim a my jsme mezi vás rozkutáleli už přes 20.000 kg třešňových pecek v hřejivých polštářcích. Stal se z nás výhradní distributor značky Inatura.bv pro Českou republiku a postupně zaplňujeme prázdná místa na mapě partnerských prodejen.

Naším cílem je dostat pecičky co nejblíže všem, kterým mohou pomoci od bolesti a nepohody. Pečlivě sbíráme zkušenosti zákazníků i rady odborníků a stále se učíme, abychom pomohli to hřejivé kouzlo třešňových pecek šířit dál tam, kde může pomáhat. Pojďte si s námi zamilovat pecičky!

Kontaktní údaje

Jana Benešová (Pecičky.cz)
Zahradní 1968/46
69003  Břeclav
Česká republika
76383245

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.