Jan Šťovíček (cellbox.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Vážení velkoobchodníci,

Rád bych Vám nabídl k velkoobchodní spolupráci produkty značky Cellbox. Jedná se o privátní značku zabývající se prodejem tolik žádaných a modních magnetických pouzder pro nejnovější modely chytrých telefonů.

 

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Jsme 100% česká firma, hlavní aktivitou je vývoj a výroba pro mobilwag.cz, což je naše hlavní značka na vodotěsné vaky, batohy a vodotěsná pouzdra na telefon. K tomu jsem vytvořili další privátní značku na prodej příslušenství pro smartphony, což se nám již druhým rokem daří a nově vzniklé odnože cellbox.cz a cellbox.sk nyní hledají distributory jak pro ČR, tak i Slovensko. Pokud máte zájem, stačí nás kontaktovat  dáme Vám velkoobchodní ceny a přístup na náš web. Těšíme se budoucí spolupráci …

O našich produktech

V naší nabídce vycházející z konceptu mobilwag, najdete kromě univerzálních vodotěsných pouzder a ledvinek i typizovaná vodotěsná pouzdra na smartphony. Tolik oblíbená magnetická pouzdra, tvrzená skla a ochranné čočky pro moderní telefony. Nabídka se stále rozšiřuje pro nové modely. Nechceme prodávat všechno, chceme být originální a vychytat novinky co se s každým novým modelem telefonu objevují na trhu.

Kontaktní údaje

Jan Šťovíček (cellbox.cz)
Radlicka 571
15000  Praha 5
Česká republika
47077255
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Jan Šťovíček

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty