IRISA, výrobní družstvo (Skleněné vánoční ozdoby)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

IRISA, výrobní družstvo, se zabývá ruční výrobou skleněných vánočních ozdob. Veškerý proces, od foukání až po malování a samotné balení probíhá v rukou odpovědných zaměstnanců. Lidé a jejich ruce tvoří stěžejní pilíř závodu a mají přednost před strojovou výrobou.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping

O naší firmě

Závod byl založen v roce 1954 a je specializován na ruční výrobu skleněných vánočních ozdob. Patříme mezi největší výrobce vánočních ozdob v České republice. Naše výrobky jsou prodávány po celém světě.

O našich produktech

Nabízíme rozsáhlý sortiment vánočních ozdob v široké barevné škále a s různou možností povrchových uprav – lesk, mat, mrazolak, porcelán, metalíza a čirá. Jedná se o koule ve velikosti 4 – 10 cm, olivy, rakety, zvonky, špice, volně foukané tvary a výrobky foukané do forem. Při zdobení používáme různé metody a techniky, které umožňují splnit rozmanité představy a přání zákazníka. Výjimečného a luxusního vzhledu dosáhnou naše ozdoby dekorované např. technikou vakuového pokovování, jíž se odlišujeme od ostatních výrobců a kterou disponujeme jako jediní v ČR.

Kontaktní údaje

IRISA, výrobní družstvo (Skleněné vánoční ozdoby)
Jasenická 697
75501  Vsetín
Česká republika
00031445
DIČ

Kontaktní osoba

Vlastimil Juřička

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.