IoT Global Solutions s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme oficiálním distributorem produktů firmy Spanalytics a Intertechno. Prostřednictvím obchodiste.cz bychom vám chtěli nabídnout produkty značky Intertechno, zaměřených na inteligentní domácnost a bezdrátovou domácí automatizaci. Jedná se o kvalitní evropské produkty s velmi nízkou mírou reklamací. Historie značky sahá až do roku 1970.

Naším obchodním partnerům poskytujeme na všechny produkty prodlouženou záruční dobu 3 roky, nabízíme technickou podporu, možnost zaučení a integrace s jinými technologiemi.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Technická podpora
  • Prodloužená záruka
  • Objemové slevy

O naší firmě

Společnost IoT Global Solutions s.r.o. byla založena v roce 2019 se zaměřením na zakázkový vývoj hardware a firmware v oblasti IoT.

V roce 2020 jsme představili vlastní senzory s aplikací fungující na síti Sigfox.

O dva roky později jsme se stali hlavním distributorem společnosti Spanalytics pro evropský trh, nabízející zařízení pro analýzu bezdrátových sítí.

Nyní jsme rozšířili portfolio našich služeb a stali se distributorem společnosti Intertechno, poskytující produkty a řešení pro chytrou domácnost.

O našich produktech

Jedná se o bezdrátové produkty pro chytrou domácnost. Mohou se instalovat i do stávajících staveb bez nutnosti stavebních úprav.

Pomocí nabízených produktů můžete ovládat různé domácí spotřebiče (světla, lampy, elektrická zařízení) pomocí aplikace (včetně vzdáleného přístupu přes mobilní telefon).

Pomocí IFTTT lze produkty propojit s Amazon Alexa a Siri nebo se stovkami zařízení třetích stran (např. Philips hue, Somfy, Spotify, Tuya, …).

Kontaktní údaje

IoT Global Solutions s.r.o.
Ostravská 3057
27201  Kladno – Kročehlavy
Česká republika
08054436
DIČ

Kontaktní osoba

Daniel Štěpán

Daniel Štěpán

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.