Interiéry Choura s.r.o.

Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Prodáváme dveře a zárubně PRÜM, Sapeli, Masonite, Lipblet, bezpečnostní dveře HT. Kování – Twin, AC-T, M&T, Rostex. Pouzdra JAP a Eclisse. Podlahy – CERAMIN, vinyl, PVC, masiv, plovoucí, parkety. Vestavěné skříně Komandor, žaluzie, rolety, plisse. Kompletní servis, poradenství, zaměření a montáž.

O naší firmě

Firma Podlahy – Parkety K+Ch vznikla v roce 1999 sloučením živnostníků z oblasti podlahářství, jejichž činnost začala již před rokem 1989 a byla zaměřena mimo jiné především na pokládku klasických materiálů, jako vlysy a dřevěné podlahy, a renovace starých dřevěných podlah.

V roce 2004 došlo k rozšíření prodejních ploch firmy. Firma díky tomu rozšířila svůj sortiment i o materiály a činnosti z oboru příbuzného podlahářským pracím. Jednalo se o dveře, montované skříně a okna, které v současnosti firma ale již nedodává.

V současnosti spolupracuje s dodavateli a výrobci z celé Evropy – německá firma Prüm, která je jedna z nejlepších a nejkvalitnějších dodavatelů dveří na našem trhu, italská firma Twin, české kování M+T či vestavěné skříně Komandor.

Montáže jsou prováděny nejen na Strakonicku a okolí, ale také velice často v oblasti Prachatic, Vimperku, Sušice, Č. Budějovic, Plzně či Praze.

Kontaktní údaje

Interiéry Choura s.r.o.
Prof. Skupy 1105
38601  Strakonice – Strakonice I
Česká republika
25189492
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.