inlove s.r.o. (hravé zápisníky a cestovatelské deníky)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Výroba a prodej hravých zapisníků pro děti i dospělé pod značkou happybook a cestovatelských deníků značky deniczech.

O naší firmě

Firma inlove s.r.o. navrhuje a vyrábí hravé zápisníky pro děti i dospělé. Myšlenka začít dělat užitečné věci z papíru se v nás probudila už v roce 2017, kdy vznikl náš první projekt deniczech. Díky vlastní potřebě zapisovat si příhody z cest jsme vytvořili cestovatelský deník. Takový, který vám vydrží navěky. Nejdříve jsme ho rozdali členům rodiny a přátelům, kteří rádi cestují. Po vyladění všech detailů jsme jej nabídli celému světu. Líbil se! 

Uběhl nějaký čas a my začali přemýšlet o tom, že by bylo skvělé zapisovat si i jiné zážitky a zkušenosti, než jen ty cestovatelské. Začali jsme vyrábět řadu zápisníků, které mapují záliby, vášně, ale i běžné prožitky každodenního života. Hravé zápisníky pro všechny generace pod značkou happybook. Obsah a formu dětských zápisníků jsme konzultovali jak s rodiči, tak s učiteli, vychovatelkami i zubaři. Jejich smyslem je hravou a zábavnou formou pomáhat dětem rozvíjet jejich osobnost a vztah k danému tématu. Zápisníky pro dospělé dokončujeme. 

A myslíme i na udržitelnost. Jelikož pro nás má příroda velký význam, snažíme se ji chránit. Na výrobu všech našich produktů používáme pouze ekologické papíry a lepenky s FSC certifikátem a látky s certifikátem Öko-Tex Standard 100, třída I – oděvy pro děti. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo získat kvalitní lokální dodavatele a materiály původem z EU.

Naší vizí je navrhovat pouze smysluplné produkty hodné příběhů, které vyprávíte.

Kontaktní údaje

inlove s.r.o. (hravé zápisníky a cestovatelské deníky)
Vratná 356/5
64200  Brno
Česká republika
06294669
DIČ

Kontaktní osoba

Aleš Kavlík

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.