Ing. Kamila Handlová

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme výhradním zástupcem značek Maxomorra a Walkiddy pro Českou republiku a Slovensko. Nabízíme kojenecké a dětské oblečení z organické bavlny s certifikací GOTS. Nabízíme profesionální přístup a kvalitní služby a snažíme se, aby se krása, kvalita i zodpovědnost dostaly až ke koncovým zákazníkům. Pokud chcete rozšířit sortiment o nové značky, napište nám nebo zavolejte.

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora
  • Showroom
  • Marketingové materiály
  • Vzorky sortimentu

O naší firmě

Jaké služby vám nabízíme pro podporu prodeje našich značek?

1. SHOWROOM: Záleží nám na tom, aby oblečení, které si díky nám objednáte, splňovalo Vaše představy. Proto Vám můžeme každou novou kolekci představit v naší malé provozovně Na Statku v ulici Roztocká 134 ve Velkých Přílepech. Pokud máte zájem, kontaktujte nás, pokusíme se Vám vyjít vstříc a setkat se v termínu, který Vám vyhovuje. Setkání je možné pouze na základě předchozí dohody.

2. ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Jsme Vám k dispozici, když nás potřebujete:
a) Nabízíme Vám podporu po telefonu, e-mailem, ale i osobně.
b) Asistenci při registracích na stránkách výrobců, objednávání zboží, získávání informaci k produktům, PR materiálů.
c) Pomoc při komunikaci s výrobcem týkající se například problémů s dodávkami, fakturace, řešení reklamací apod.
d) Překlady informací k novým kolekcím, obchodních podmínek atd.
e) Na vyžádání zasíláme aktuální katalogy a letáky

3. VZORKY SORTIMENTU: Nabízíme možnost objednat si balíček vzorků našeho sortimentu na Vaši adresu. Balíček Vám doručíme na Vaši adresu. Vzorky si můžete ponechat několik dní, abyste se s nimi dostatečně seznámili a měli čas se rozhodnout, zda Vás oslovily. Po pár dnech si vzorky vyzvedneme nebo nám je pošlete zpátky na naše náklady. Vše dle předchozí dohody.

4. OSOBNÍ SETKÁNÍ: Věříme, že na osobním setkání záleží, abychom mohli vybudovat dlouhodobý vztah založený na důvěře. Pomocí osobních setkání chceme lépe pochopit Vaše přání a potřeby a stát se tak důvěryhodným prostředníkem mezi Vámi a výrobcem, kterého zastupujeme. Vaše reakce a připomínky rádi našim výrobcům vyřídíme. K připomínkám z „terénu“ obvykle výrobci přistupují zodpovědně, reagují na ně a v oprávněných případech se jim snaží vyhovět.

5. KVALITNÍ ZNAČKY: Zaměřujeme se na evropské značky. Výrobce si vybíráme velmi pečlivě, abychom Vám zajistili kvalitní sortiment z ekologických nebo recyklovaných materiálů, bez toxických látek, vyrobených s ohledem na životní prostředí a se zřetelem na pracovní podmínky lidí ve výrobním procesu. Ekologická a sociální udržitelnost, kvalita a výjimečný design jsou podmínkami pro navázání spolupráce. Další značky budou přibývat.

O našich produktech

V současné době Vám nabízíme kojenecké a dětské oblečení z biobavlny s certifikátem GOTS od švédské společnosti Maxomorra a německé společnosti Walkiddy.

Maxomorra je dětská módní značka založená v roce 2008 ve Švédsku. Nyní se prodává v 645 obchodech, kamenných i internetových, ve 33 zemích světa.
Maxomorra přichází na trh každý rok se 4 novými kolekcemi – jarní, letní, podzimní a zimní. Oblečení pro kojence a děti je ve velikostech 50/56 až 134/140, vyznačuje se veselými barvami a hravými vzory. Důraz je kladen na funkčnost a kvalitu a ve výrobním závodě na ekologii a sociální zodpovědnost. Více na www.maxomorra.com.

Walkiddy je nová značka z Hamburku, která nabízí kojenecké a dětské oblečení z organické bavlny vyrobené v souladu se standardy GOTS. Založila ji Ceyda Solak, matka 3 dcer. Letos Walkiddy představuje svoji druhou kolekci. Kolekce Podzim/Zima 2019 je připravena pro všechny rodiče, kteří oceňují udržitelnost a milují své děti a naši planetu. Více na www.walkiddy.com.

Kontaktní údaje

Ing. Kamila Handlová
Vančurova 633
252 64  Velké Přílepy
Česká republika
06152813

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.